Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bíróságon ha valamit tudok...

Bíróságon ha valamit tudok bizonyítani fotókkal, videókkal, de számlákkal nem mindet, az elfogadható ?

Figyelt kérdés

Elég régóta húzódik az ügy, nincs mindenről számlám, de fotók, videók bőven vannak (földmunka, szemét elszállítás, feltárás). A videókon a munkát végző cég logója, munkagépei is rajta vannak.


Van amiről már nincs meg a számlám / eredetileg sem volt róla..


2023. júl. 10. 09:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
És köszönöm, nem kell riogatni semmivel, állok elébe, túl vagyok minden megpróbáltatáson, anyagilag lenullázódtam, rengeteget tűrtem, nagyon sokan állnak mellettem, kezdve a hulladékkezelőtől az eladó saját rokonain át a szomszédokig. Ha az igazságszolgáltatás nem áll mellém, hát ez van. De engedd már meg, hogy grillezzem kicsit, és megpróbáljam visszavenni azt, ami az enyém. Számítok mindenre, és jómagam is földtudományi szakember vagyok, van rálátásom a dologra.
2023. júl. 10. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!