Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a Tippmixpro nem utalja át...

Ha a Tippmixpro nem utalja át a nyereményeimet, akkor hol tudok feljelentést tenni? Már a harmadik meccsemet nyertem meg zsinórban és a szerencsejáték nem utalja a nyereményem. Máskor 5 perc múlva utalják.

Figyelt kérdés

#szerencsejáték, törvények, online fogadás
2023. júl. 26. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Úgy látszik, nincs szerencséd.
2023. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez az egyetlen hivatalos magyar szerencsejáték oldal.

Épp azért játszok itt.

Eddig sose volt gond, és mindig jött a pénz 5 perc után.

Ma viszont semmi.

2023. júl. 26. 21:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem feljelentes elott (helyett) humanusabb lenne az ugyfelszolgalatukon erdeklodni hogy mi lehet a problema, es megprobalni valami kozos megoldast eszkozolni.

+36 1 201-05-80

ugyfelszolgalat@szerencsejatek.hu

2023. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. Köszi.
2023. júl. 26. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
1 hét mire küldik
2023. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5.

Nem küldést kérten.

A tőkémen nem jelzi a nyereményeimet.

2023. júl. 26. 21:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában minden sportfogadó irodánál benne van az ÁSZF-ben, hogy amíg nem véglegesítik egy játék végeredményét vagy óvás várható akkor az iroda visszatarthatja 1-2 napig a nyeremények kifizetését.
2023. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem ma ugyanez van. Fogadtam ugyanarra a meccsre reggel, és meccs közben élőben is. A reggeli fogadás Nyertes, a másik meg még "nyitott". Ugyanaz a meccs... Valami ötlet? A normál fogadás már jóvá is íródott az egyenlegen, a másik meg még csak sárga villám...
2023. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
NEkem már 2 napja nincs jóváírva. Közben meg szedik befelé a pénzt, mennek a játékok. Kaptam türelem kérő e-mailt. Érdekes, hogy a befelé fizetést engedik, de a pénzt meg nem adják ki. Arra gondolok így kényszerítik az embert, hogy töltsön fel pénzt. Azt hittem hétvégén játszhatom, de így kifizetés nélkül semmit nem játszottam. Nem fognak rákényszeríteni a pénzfeltöltésre. Az a baj a BET365 csak VISAT fogad el. Venni fogok feltöltőkártyát és innen kiveszem a pénzem és átmegyek a BET-re. Az a fájó, hogy ennek a nyitóoldalon szerepelni kellene, nem lapítani, ha nem jó a rendszer.
2023. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta történt valami fejlemény? Én szombaton fogadtam kb. 5-6 élő meccsre, mindegyik jött. Azóta sincs jóváírva a nyeremény. Illetve 2-t jóváírtak, megis kaptam az egyenlegemre, aztán másnap leszedték onnan és még mindig jóváírás alatt van.:(
2023. júl. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!