Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon elvileg demokrá...

Magyarországon elvileg demokrácia van. Kimondhatom nyiltan, hogy Adolf Hitler politikájával egyetértek? Vagy lesz valami retorzió ha ezt kijelentem?

Figyelt kérdés

2023. aug. 19. 21:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
33%

"Kimondhatom nyiltan, hogy Adolf Hitler politikájával egyetértek? Vagy lesz valami retorzió ha ezt kijelentem?"


IGEN. BTK, PTK, börtön. Ehhez ennyi elég.


Bécsi 1.-2. döntést részben neki is köszönhetjük, köszi ... neki is... arra kis időre ....



"Kimondhatom nyiltan, hogy Adolf Hitler politikájával egyetértek?"


kérdés


válasz magyar szempontól is: erősen elb...szta.


Hitler saját szempontjából: A lehető legnagyobb Német birodalom...


1. Elfoglalja Lengyelországot és megáll, győz, nyer némi területet és stop... akkor győzött volna is, egy kis méretű konfliktust, ez ment volna.


Nem állt meg...


2. A zsi...ók az euroatlanti régió pénzügyesei. A bankoddal ne baszakodj.

Baszakodott. Ez olyan, mintha lezsidó...nád az OTP-s ügyintézőt. Akkor megb.. szod.


3. Nem elég érteni a háborúhoz, érteni kell a békéhez is. Ő nem értett a békéhez.


4. Nagyot akart a szarka, nem bírta a farka.


4.2. A népirtások, ráégtek, demolarizálták személyét. Meggrillezni több millió embert... a tömeggyilkosság szörnyű dolog


5. Elindított egy germán szakrális, vallási valamit. Ő a germán Mózes, Talán? A germán próféta? A germán Sátán?


6. Mózes elérte célját, Hitler nem.


7. plusz én 100% magyar vagyok, uh mindezek elméleti kérdések


.....


Hitler saját szempontjából: A lehető legnagyobb Német birodalom mi lett volna...?



...max egy + Lengyelország és béke a Nyugattal...

2023. aug. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!