Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebben az országban semminek...

Ebben az országban semminek nincs következménye, ha roma az illető?

Figyelt kérdés

Strandfesztiválról jöttünk haza éjszakai vonattal a barátnőimmel. Sokan voltak a vonaton, mindenki fáradt és kész volt már, sokan aludtak. Hajnali 4:30-kor megjelent egy roma csávó, fel alá járkált a vonaton bemindenezve, majd beült azok elé/mellé, akik nők voltak és aludtak, majd elkezdte fogdosni magát, majd pedig maszturbálni ott mindenki előtt nyilvánosan. Totál nem zavartatta magát, kaller sehol sem volt. Elénk is beült, én ébren voltam, kínomban kinevettem, majd felált, és átült máshová. Plusz a vonat hátuljába volt egy 10 fős roma banda(flirt vonat volt), akik kiabáltak neki, és biztatták, majd leordították azokat akik szólni mertek.


Székesfehérvár előtt szállt át ebbe a szerelvénybe 2 kaller, akkor szóltunk nekik, de akkor már egy szegény lány sírva futott előre hozzájuk. Ők meg csak annyit tettek, hogy Fehérvàron leszállították őket, minden következmény nélkül. Leszálltak, és mentek át egy másik vonathoz... Megkérdeztem a kallert miért nem hívtak rendőrt, és azt mondta, hogy sok ilyet tapasztaltak már, semmit nem fognak a rendőrök nekik csinálni. Hiába a kamera meg a sok tanú.


Én azóta is sokkba vagyok. De nem is a szatír roma bagázstól. Hanem hogy ennyire mindent meglehet tenni ebben az országban, következmények nélkül, bizonyos embereknek.



2023. aug. 27. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Sintér is megmondta, két hét alatt rend lesz. Aztán eltelt 13év.
2023. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak akkor, ha roma, hanem ...
2023. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

"Ők meg csak annyit tettek, hogy Fehérvàron leszállították őket..."

Ennél többet nem tud tenni. Ha kihívja a rendőröket, akkor meg 3 órát még ott álltatok volna a helyszínelés miatt, akkor meg az lenne a bajotok.

A világ sajnos ilyen. Jó reggel kivánok! Ha nem tetszik, maradjatok budapesten az elit gettótokban.

Legközelebb keressetek egy férfit. Nem olyant aki az elitek között leledző hímnemű egyed, hanem férfit. Magassággal, izomzattal, mély hanggal. Olyant aki áthúzza a kis girnyót a székek alatt kétszer és a saját szájába adja a farkát. Ilyennel kell menni bulizni, utazni.

2023. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

#4 Így van, hogy képzeli a kérdező, hogy elment szórakozni a barátaival/barátnőivel? Főleg, ha még a fővárosban is lakik? Ezek a mai fiatalok, bulikáznak ahelyett hogy kapálnának, na meg nem hagyják szegény kisebbségi szatírt sem dolgozni!!44!

Istenem, hol tart ez az ország.


Mellesleg én férfi vagyok, elég nagydarab, boxolok is 4 éve, de hogy ilyen roma bagázzsal nem kezdenék ki az is fix. Nem azért nevelt fel anyám, hogy aztán egy élettelen senki 80 készúrással földalá tegyen, ő meg megy wellnesessni a böribe. Mert hogy az összes ilyen románál van kés, az is 100%.

2023. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Azért propáld meg feljelenteni az állatokat meg valami tv rádióba jó lenne leadni a dolgot akkor a közvélemény ellenük fordulhat .
2023. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Orbán a bizonyíték rá, hogy nincs.
2023. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ilyenkor nem a kalauzt kell várni, hanem cselekedni.

1. Piaztam így nem vezettem és villamossal mentünk haza.

Ott műsorozott egy pali, majd leült velünk szembe és mondta a magáét üvöltve....

Én meg mondtam neki-gáz amit csinálsz more...megijeszted a nőket.

Elhallgatott, végigmért, aztán annyit mondott-igazad van tesó, bocsánat...és szép estét kívánok nektek.

Majd felálltátült máshova és csöndben maradt.


2. Másik alkalom, itt egyedül voltam nem nővel.

hasonló szitu üvöltöző enyhén agresszív részeg a villamoson.

Én meg odaszóltam neki-te! hallottad már, hogy?...-rámnézett és mondat közben leütöttem-összerogyott, aztán mèg erőből pofán rúgtam 2x.


Ha valami zavar cselekedj.

Ne kalauzra, rendőrre, meg apura várj.

Nem vagy gyerek ba zmeg.

2023. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

#7 A kérdező szerintem lány, neki mondhatod hogy üsse le a szatírt.


Mellesleg ezzel vigyázni kell, nekem pont egy ilyen miatt lett önbíráskodós priuszom. Plusz a kérdező történetében 10 emberről van szó, de itt úgylátszik mindenki simán elbír 10 emberrel a gyakorin. Ismerősömet szúrták már meg utcai bunyóban, ez nem játék.


A Békéscsabai edző is cselekedett, nem a rendőrökre várt, és őt is megkéselte egy roma történetesen sunyi módon.

2023. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2023. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező. Ha hófehérek lettek volna az elkövetők (ami sokkal gyakoribba), akkor is itt nyomnád a fehérgyűlölő szöveged, ugye? Jaaa, hogy csak cigányozni akartál. Oké.
2023. aug. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!