Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklat és fenyeget egy külföld...

Zaklat és fenyeget egy külföldi nő, Facebookra akar írni rólam. Megteheti, hogy lejárat?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy mi a gondja, csak nem akarok többé beszélgetni vele. Azt állítja, hogy loptam tőle, de nincs semmi bizonyítéka. Képernyőfotókat csinált a beszélgetésünkről és kirakja, ha nem adom neki "vissza" a pénzt. Nyilván semmit nem érne el vele, de én nem igazán használom a Facebookot és nem akarom, hogy kikerüljön a privát beszélgetésünk, amiben a magánéletemről írok. Nem kellett volna megbíznom azokkal az információkkal, de nem tudok visszamenni az időben. Barátok voltunk rövid ideig, aztán éreztem, hogy itt bajok vannak.

Ismerősök sem vagyunk Facebookon, Messengerről is tiltottam és jelentettem, hogy zaklat. Ha elkezdi a csoportokba kiküldeni a dolgokat, kiingedik az adminok? Mit érhet el? Kicsit pánikolok, pedig semmi rosszat nem tettem, csak barátkozni próbáltam vele... 22L



2023. okt. 11. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Jelentsd a fosbúknak
2023. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fsms ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni, sajnos, kivéve amit a előző ír, h jelented a moderátornak.

Mond neki, h nyugodtan rakja ki, senkit nem fog érdekelni.

2023. okt. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

2.

"Semmit nem tudsz tenni"


Nem egészen, mert fel tudja jelenteni zsarolással.

2023. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fsms ***** válasza:
#3 persze feljelentést tehet. 60 nap múlva lezárják, h az elkövető ismeretlen. Ennél több kell, h a rendőrség foglalkozzon ilyen üggyel.
2023. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!