Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen jogi szabályozás...

Milyen jogi szabályozás vonatokzik az alábbi témára? MÁV, Áramszolgáltató, termőföld!

Figyelt kérdés

Szóval amikor a MÁV hálózatán vagy az eon elektomos hálózatán kell előre nem látott javítást, hibaelhárítást végezni és az adott helyszínt csak egy termőföldön keresztül lehet megközelíteni, akkor a gazdának van-e lehetősége valamilyen kártérítési igényt benyújtani?

Mi a jogi háttere ennek? A rendeletek országában biztos erre is van valami rendelet...



nov. 14. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen, van rá lehetőség. Az már más kérdés hogy eleget tesznek-e a kártérítésnek vagy halasszák évekig, ezt nem tudom.
nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Kerhetsz, de neked kell utana jarni, sok adminisztracio es nem fognak annyit adni, amennyit te szeretnel.
nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem elég a rizsa, részleteket kérek!
nov. 15. 12:11
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
#3 Miféle részleteket? Gugliba beírod hogy Eon kártérítés, elsőnek fel is dobja a nyomtatványt. Kitöltöd, beadod azt majd mondják a továbbiakat. A tucatnyi törvényt szintén megtalálod az Eon honlapján.
nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem elwg a rizsa?? Akkor mi a retkes f.ert nem az EON ugyfelszolgalatnak irsz?
nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem kérdező, nem fogjuk a feneked alá tenni az űrlapot. Ha annyira spúr vagy hogy ki akarod fizettetni azt az 5 cső kukoricát hát járj csak szépen utána.
nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem az űrlap kell, azt megtalálja mindenki. A jobszabály kell ami erre vonatkozik.
nov. 15. 12:55
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Mi meg nem vagyunk ingyen jogi szaktanácsadók.
nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Látszik. Nyilvánvaló hogy csak trollkodni jártok ide.

Szoktak ebben a kategóriában lenni jó arcok is akik komoly hozzászólásaikkal szokták emelni a szinvonalat.

Nem a kukorica érdekel, nincs a földön semmi sem egyébként. Még én segítettem kihúzni a pickupjukat a srácoknak, mert mentem körülnézni.

Nem a lóvé érdekel, hanem a jogi alapok, hogy ki mikor hova mehet be, mit vagyok köteles eltűrni, stb.

nov. 15. 13:01
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Erre nincs semmilyen jogszabály. Az az Eon saját döntése hogy fizet a károkért. Az áramszolgáltató közüzem, így gyakorlatilag kisebb károkat nyugodtan okozhatna üzemzavar elhárítása miatt. Mert ugyebár inkább legyen letaposva egy kis termény minthogy három város maradjon áram nélkül.
nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!