Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet abból nekem albérlőként...

Lehet abból nekem albérlőként bármilyen problémám, hogy tudom, hogy tegnap a főbérlőm bíróságon volt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi az ügy tárgya, annyit tudok, hogy bíróságon volt. Én idézést nem kaptam ez alapján nem vagyok érintett az ügyben. Más módon érinthet engem egy ilyen ügy?

nov. 15. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán annyiban érinthet, hogy inkább a saját dolgoddal kellene foglalkozz. 😊

Majd szól a tulaj ha költöznöd kell, addig semmi közöd hozzá hogy miért volt bíróságon. 🤷🏻‍♂️

nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem kapsz idézést, addig nincs min kattognod...
nov. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Két dolog érdekel leginkább.

1. Előfordulhatna-e olyan, úgy, hogy be vagyok ide jelentve lakónak, hogy átkutatják a lakást a tulaj dolgait keresve. Ezt megtagadhatom-e?

2. Ha a lakástól minden szempontból független az ügy, akkor, ha a tulajt elítélnék valamiért, attól maradhatnék-e a lakásban?

nov. 18. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Hú, hú, hú! Na, te itt már nagyon gyanús vagy! Tudod, a főbérlő bírósági ügye nagyon kényes ügy lehet, és te is nagyon gyanúsnak tűnsz a kérdéseiddel!

Készülj, mert a börtönruhák már várhatnak rád!


1. Természetesen, ahogy te is mondtad, te nem vagy érintett az ügyben, de nem tudhatod, hogy a lakást átkutathatják-e. Ha mégis próbálnák, akkor valószínűleg megtagadhatod. Aztán majd a rácsok mögött dönthetitek el, hogy jogos volt-e ez a döntés.


2. Nos, ha a tulajdonosodat elítélik, akkor egyáltalán nem biztos, hogy maradhatsz a lakásban. Ki tudja, talán lesz egy szabad cella mellette a börtönben számodra. És ne gondold, hogy a rácsok mögött is csak albérletet kapsz!

nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Magyarországi igazságügyi minisztérium minden tagja kivétel nélkül magyar kadar halála előtt már 5 éve az volt. Ilyen a magyar és magyarok. A bírók zs-k.
nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!