Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van félni valóm?

Van félni valóm?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy rab őrrel társkeresőn, akinek megírtam kereken, hogy nem akarok vele komoly kapcsolatot, csak szexet max vele. Erre elkezdett szitkozódni, illetve én is visszavágtam neki. Azt mondta, hogy az jelenteni fog minden társkereső, illetve letöltötte a beszélgetést, és most nyomozni fog utánam.

#félnivaló #Rab őr
jan. 3. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobb felni mint megijedni.
jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehát semmi rosszat nem csináltam
jan. 3. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Ráfáztál. Bevisznek, és rádvarrnak 20 évet.
jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez most komoly?
jan. 3. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyenektől jobb távol tartani magad. Még jó hogy az elején kiderült. Csak a pofája nagy, semmit sem fog tudni tenni.
jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
van mert elmebeteg és lehet kiszedi maj a golyóidat a zacsiból
jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, de ilyen miatt rendesen kikészült. Azért vagyok undorító, mert szexet akarok?! De nem tudta megindokolni, hogy miért vagyok undorító, amúgy cigány nő volt
jan. 3. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Rab őr, aki cigánynő.

Hm, ez kb olyan, mint az unokázós Pistike, aki valójában kolompár lüszeszita eltorzított hangon.

jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!