Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vélemények, van félni valóm?

Vélemények, van félni valóm?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő lenne:

Összebalhéztam itt GYIK-en egy kérdezővel, mert ha valaki nem az ő elképzelésének megfelelően írt azt kiosztotta. Mondtam neki, hogyha nem tud normálisan topicozni húzzon el a p.csába. meg a választ a kérdésére. Erre megkaptam, hogy igazi paraszt vagyok. Aztán kiosztottam hogy igazi apuci kedvence meg hülye liba stb, majd adott egy msn címet. Felvettem msnemre beszélgettünk aztán ma felmegyek felvett a bátyja is. Elkezdett fenyegetőzni olyanokkal hogy ha nem kérek bocsánatot akkor majd a rendőrség meg a bíróság eldönti, hogy nekünk van igazunk. Ilyen ügyet lehet rendőrségre vinni? Komolyan kérdezem, nem vagyok ilyenekben annyira otthon.


2011. ápr. 13. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Jaj ne legyél már te is birka persze hogy nem foglalkozik ilyenekel a rendőrség.

Te meg mindent elhiszel ilyen retardáltaknak.

2011. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak a jövőm múlik rajta ezért kérdezem. Köszönöm a választ!
2011. ápr. 13. 18:05
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

úrissteenn.xDDD ez vicces: D

Majd pont bírósági ügy lesz egy ilyen kis összekapáson xD

Mikor még a lopási ügyeket is lesz*rják: D

El ne hidd már.Sőt lehet,hogy csak egy kocka gyerek akinek nincs is bátyja és csak eljátsza...-.-pff szard már le: D Nem kell ilyeneknek bedőlni és foglalkozni.: D

2011. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
előző vagyok: szóval nyugodj meg ebből nem lesz semmi!!!És tiltsd is meg töröld az msn-edről és felejtsd el:)
2011. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
rendben van :) már töröltem! Köszönöm a válaszod neked is!
2011. ápr. 13. 18:09
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi. :) A rendőrségnek fontosabb ügyei is vannak, meg ez nem törvényellenes.
2011. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:) megnyugodtam
2011. ápr. 13. 18:18
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
Igen, van félni valód, mégpedig saját magadtól. Ha annyira ostoba vagy, hogy minden féleszű kötekedőnek kiadod az adataidat, akkor meg is érdemled, hogy megtaláljanak és jól el is verjenek.
2011. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez még viccnek is rossz, nehogy elhidd! A rendőrség ilyennel nem foglalkozik. Ha az illető megint nekiáll fenyegetőzni, mondd meg, hogy vegye be a gyógyszerét, rólad meg pattanjon le.
2011. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És ezt a fenyegetést te el is hitted?Tiszta bolond vagy,de komolyan.
2011. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!