Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Postai utánküldés lehetséges...

Postai utánküldés lehetséges 2 címről is postafiókba?

Figyelt kérdés
Van egy állandó lakcímem és egy tartózkodási címem, de én postafiókot szeretnék nyitni, azt akarom, hogy mindkét címről a postafiókba küldjék után a leveleimet. Ilyen lehetséges?

jan. 9. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt nem tudod véletlenül, hogy mennyi a díja az utánküldésnek és a postafiók bérlésnek? Posta oldalán nem találtam ezekre vonatkozó információkat.
jan. 9. 13:56
 3/4 Hova gondolsz ***** válasza:

Szia!

Nem tőlem kérdezted ugyan, de ne utánküldéssel kérd, hanem eleve a postacímet add meg úgy, hogy levelezési cím.

Pl. Pápa 22-es posta Pf.630 (Értelemszerűen a te saját városod és a leendő postafiókszámoddal.)

Itt van a postafiókokról pár tudnivaló, meg szabad postafiók kereső is.

[link]

Árakat én sem találtam, de az adott postát felhívod és megkérdezed. Régebben nekem is volt, akkor olyan 1800 Ft volt 3 hónapra.

De itt ez valami külön szolgáltató lehet, nézd az árait....

[link]

jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hova gondolsz ***** válasza:

Visszajöttem, mert szerintem hiányos választ adtam.

Szóval, ha még vársz valahonnan levelet erre a két címedre, akkor előbb csináltass postafiókot, és utána a postán kérdezd meg az utánküldési díját.

De ha megjött a várt levél, akkor már mindenhol a postafiókcímed add meg levelezési címként. A bank is elfogadja, nekem legalábbis oda érkeztek meg a számlakivonatok, amíg még kértem ilyesmit. Semmilyen indokot nem kell mondani, hanem egyszerűen mindenhol azt mondod, hogy ez és ez a levelezési címed.

jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!