Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni ha valaki...

Mit lehet tenni ha valaki esténként hazáig követ nőket?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki nőket szokott hazáig követni, még a 14 éves ismerősömet is célbavette. A történet annyi hogy faluhelyen lakom és ezzel a férfival többször összefutottam a buszon, és csak bámult. Tudom hol szokott leszállni de van hogy az én buszmegállómban száll le és vagy csak bámul a sötétből, vagy jön is utánam. Azt is tudja már hogy hol lakom. Most megint történt egy ilyen, csak most nem rám kezdett vigyorogni meg köszöngetni hanem a szegről végről ismerősömre aki nádszálvékony és kicsi is, szóval eldurrant az agyam és lekiabáltam hogy mi lenne ha nem követne most már hanem a saját megállójában szállna le. Nyár óta csinálja ezt ez a csávó és azóta ki kell jönnie a páromnak elém mert nem tudok normálisan biztonságban hazasétálni anélkül hogy ez a kretén kövessen. Paprika spray és kisbicskával a zsebemben járok most már mindenhová. Ha az önkormányzatnak panaszt teszek rá, van esély arra hogy tegyenek valamit az ügy érdekében hogy ne tudjon ez tettlegességig fajulni? 4 szemtanú is van arra hogy ez a férfi bevallotta hogy többször követett hazáig ha ez számít. Másokat is követett már, még fel is ment a panelházba egy lány után.

Kérlek vegyük komolyan ezt a kérdést hiszen nem is egy nőről, hanem többről, sőt 14 éves lányok biztonságáról van szó.

Mit javasoltok?



jan. 14. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
A rendőrségen tedd fel a kérdésedet.
jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fognak rondán nézni amiért ilyennel bemegyek hozzájuk? :I
jan. 14. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Barátod megbeszéli két három haverral-munkatárssal és párszor hazáig követik a fószert. Ha van egy kis esze akkor érteni fog belőle.
jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem tilos nőket követni, én is szoktam.
jan. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Semmit. A "rendőrséget" nem érdekli a bűnözés és a törvénytisztelő emberek biztonsága.
jan. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Ezzel az a baj, hogy emberileg, morálisan ez hatalmas gond. Az ember egy igazi rohadék. De az, hogy rád köszön, és sétál utánad 20 méterrel semmilyen jogszabályba nem ütközik.


Bemehetsz az önkormányzathoz, bemehetsz a rendőrségre. Nincs jogsértés. Én biztos, hogy a fentebb kapott választ alkalmaznám.


Ketten hárman ugyan ezt csinálni vele kicsit erőszakosabban. Beleállni az arcába, buszra úgy szállnék fel levállalom. Ha száll le, szállni vele és konkrétan a sarkába sétálni és a többi és a többi. Ő sem követ el jogsértést, ezzel ti se. Pár megtermett felnőtt férfi és picit presszionálni.

jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Azzal, hogy követ nőket, az illető semmilyen jogszabályt nem sért meg, kivéve, ha mondjuk betéved valaki ingatlanára követés közben.... ekkor lenne magánlaksértés, de vélem, ennyi esze azért meg van.


Páran kövessétek ti is. Úgy, ahogy Ő teszi, mondjuk ez se törvénytelen, ha ettől többet vagy mást nem tesztek.

Szerintem, akármilyen degenerált is, annyi agya azért van, hogy ebből érti, amit értenie kell...

jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!