Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Exbarátnőm megtudta, hogy...

Exbarátnőm megtudta, hogy pszichiátriára kerültem depresszió miatt egy ideje, most hazaengedtek, és felhívott, hogy kár, hogy nem haltam meg, és bár meghalnék végre?

Figyelt kérdés
Mivel van egy app a telefonomon, ami rögtön rögzíti a beszélgetéseket, elmehetek ezzel a rendőrségre? Mivel tudatosan, és célzatosan, azt megtudva, hogy milyen állapotban vagyok tette ezt?
jan. 20. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
A rendőrség ezzel nem tud mit kezdeni. Én inkább elküldeném a szüleinek, vagy kiraknám valamelyik közösségi oldalra.
jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Inkább paphoz menj.
jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Akkor mehetsz a rendőrségre, ha részedre szabálysértést vagy bűncselekményt követtek el. Itt melyik történt?
jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rendőrségi ügy, exedet tiltsd le, minek hívogat
jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Meg tudod adni az elérhetőségét? Szívesen összejönnék vele, ha nem bánod...
jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Öngyilkosságra való buzdítás bűncselekmény, azzal esetleg nem lehetne feljelenteni?
jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
6: A kérdésben semmi olyan nincs, ami ezt mondaná.
jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Meg kell próbálni
jan. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Justinianus ***** válasza:
100%

A nyilván elfogadhatatlan morális aspektusa mellett a "Kár, hogy nem haltál meg" közlés (büntető)jogilag a "Kár, hogy nem hoztál tojást a piacról" közléssel egyenértékű.

A beszélgetés felvétele és - az első válaszoló javaslata szerinti - nyilvánosságra hozatala azonban több ponton is törvénybe ütközik.

jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!