Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáterem január közepéig...

Pszichiáterem január közepéig nem elérhető, viszont sürgősen konzultálnom kellene vele mert egyre rosszabbul vagyok. Mit csináljak még fél hónapig?

Figyelt kérdés

dec. 31. 21:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
22%

Én dettó ebben a helyzetben vagyok. A dokim jan végéig nem fogad, más orvos meg nem fogadja az ő betegeit..... ennyi.

Azt mondták ha rosszul vagyok hívjam a mentőket, az majd beszállít az OPNI pszichiátriára de ott se csinálnak velem semmit, egy marék frontinnal (ami amúgy is van..) kivágnak.


ennyi. Marad a közél faág úgyis az lesz a vége előbb utóbb.

dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Én is rosszul vagyok, szintén Jan. közepén megyek..

Levert vagyok, szorongok, nem tudom mi bajom lett a napokban, de alig bírok magamban megmaradni.:(

dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
A netes játékok, a vezetékes víz és a pizzarendelés segíthet 2 hétig túlélni a sötét szobában.
dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok. Úgy sem kell az igazi megoldás, hát ide sem írom.
jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Skacok ne már, csak maradjatok a józan eszeteknel...

Én is elég szar helyzetben vagyok, várom a január 8-át mint egy messiast, mert nem jó a gyógyszer beállításom úgy tűnik.

Viszont én felhívtam a rendelőt, és beszéltem egy helyettesítő orvossal, aki hellyel közzel megnyugtatott, és picit alakítottunk a gyógyszereken. Nem vagyok jól, de biztos tudtok ti is valakivel beszélni, és vannak lelki sos segély telefonszámok is!

jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Én nem szedek gyógyszereket de furcsán viselkedik az alhasam, az étvágyam váltakozik, néha szédelgek, vagyis furcsa a fejem, mintha nem is itt lennék, szorongok. Ezek is lehetnek depressziós tünetek? Mostanában egyre rosszabbul lettem, ez naponta is váltakozik, de van egy alap lehangoltság azért.
jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha gyógyszer probléma van, próbáld hívni a rendelőt, ahova jársz, hátha tud segíteni egy másik orvos.

Illetve ott vannak a lelki-segély számok, teljesen ingyenesek. Átmenetileg jók, legalább beszélhetsz valakivel.

Ha pedig úgy érzed, nagyon nagy a gáz, segélyhívó.

Kitartást!

jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha van otthon frontin vagy valamin szorongásgátló akkor azt szedd addig ..
jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 azt teszem. Napi 2,5mg rivotril.
jan. 6. 23:13
 10/12 anonim ***** válasza:

A gyógyszeres terápia mellett csinálsz pszichoterápiát?

Igaz nekem maszek a pszichologusom, de ha nagyon gaz van mindig elérhető...

jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!