Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni ilyen esetben?

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Szóval én bérlek egy garázst, amibe tárolom a holmimat, és a nagynénémék költöztek, megengedtem neki, hogy tárolja a dolgait. Nála volt a garázs kulcs, amit ő odaadott a párjának, amire én nem adtam engedélyt és most a párját nem tudjuk elérni, a kulcsot nem tudjuk hol van, nem tervezi visszaadni.

jan. 24. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicseréled a zárat. Bonyolult mi?
jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom kicserélni, nem az en tulajdonomban van, csak bérlem, illetve az a felelmem, hogy ott lakik a garázsban a párja.
jan. 24. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Elmondod a szitut a tulajnak és megkéred, hogy nyissa ki a garázst az ő kulcsával. Ha ez nem megoldható, akkor megkéred, hogy zárat cserélhess.
jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor a tulaj nem fog attól meg ràm haragudni és megszüntetni a szerződést?
jan. 24. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem fog neki örülni, de talán megérti majd. Vagy csak mondd azt neki, hogy elveszítetted a kulcsot.
jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, az a baj ez a garázs egy komplett rendszer, egy garázs kulcs az összes kaput nyitja, elektromosan működik minden… talán rendőrség foglalkozik ezzel?
jan. 24. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ugyanis nem történt semmilyen bűncselekmény.
jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondanám, hiszen lopás történt, lényegében ellopták a garázskulcsot. Én megmondanám neki, hogy ha nem adja vissza, megy a feljelentés.
jan. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!