Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen esetben érdemes feljelen...

Ilyen esetben érdemes feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Anyukámmal egy kis városba költöztünk és anyukám szeretni itt egy kis virág árus bódét nyitni és mióta ez folyamtban van, a helyi konkurenciának ez feltűnően nem tetszik. Jönnek a fenyegetések napi szinten pl. valahogy megtudták anyukám telszámát és olyan sms-eket kap, hogy "anyádra leszel temetve" meg, hogy "takarodjatok innen vagy megdögletek". Én javasoltam, hogy menjünk be a Rendőrségre és tegyünk feljelentést, mert ez még akár tetlegességig is fajulhat. Itt a városban már kb. 30 éve egy roma család üzemelteti az összes 3db virágboltot és nyilván nem akarják, hogy ennyi idő után legyen egy másik cég is a városban, amit valahol meg is értek, na de ilyen szintű fenyegetések már nem túlzás egy kicsit?

nov. 8. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Tiltsa le a számot. Amint tetlegesség van menjetek a rendőrségre.
nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes feljelentést tenni.
nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudták meg? Rendőrségre kellene menni mindenképpen , vagy elmenni egy másik kisvárosba.
nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fel kell jelenteni a telefonszám alapján meglesz az illető. Ez komoly élet elleni közvetlen fenyegetés. Még távolságtartàst is kérhettek. Nem kell hagyni, mert elfajul. Így is el fog, mert ezek nem fognak békén hagyni titeket. De ha nem vonjátok be a rendőrséget senki nem véd meg titeket tőlük.
nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha engem így fenyegetnének, egyből feljelentettem volna már őket. Nem a rendőrségen, hanem az ügyészségen.
nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!