Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnád a kötelező kasztrál...

Feketeruhasember kérdése:

Támogatnád a kötelező kasztrálást cselekvőképtelen kiskorúak sérelmére nemi erőszak bűncselekményét elkövetők számára?

Figyelt kérdés
Indokokat is írhatnának a kedves válaszadók.
febr. 28. 20:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%

Támogatnám, hogy többet ne tudja megtenni senkivel. Csak az a baj, hogy akkor máshogy menne a bántalmazás, egyébként is az ilyen esetek nagy százaléka családon belül történik és nagyon nehezen derül rá fény.

Azt támogatnám, hogy a pedagógusok jobban odafigyeljenek a gyerekekre és ne hunyjanak szemet a bántalmazás jelei fölött, illetve megvédeni őket attól, hogy ők legyenek meglincselve, ha bejelentenek eseteket.

febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

"Támogatnám, hogy többet ne tudja megtenni senkivel. Csak az a baj, hogy akkor máshogy menne a bántalmazás, egyébként is az ilyen esetek nagy százaléka családon belül történik és nagyon nehezen derül rá fény."


Most akkor támogatnád vagy nem?

Miért menne másképpen a bántalmazás? Vagy mire utalsz ezzel bővebben?


"Azt támogatnám, hogy a pedagógusok jobban odafigyeljenek a gyerekekre és ne hunyjanak szemet a bántalmazás jelei fölött, illetve megvédeni őket attól, hogy ők legyenek meglincselve, ha bejelentenek eseteket."


Azt én is támogatom, de ez egy másik kerdés a megelőzés vagy már csírájában észrevenni ezeket a szörnyetegeket. Itt viszont a téma arról szól hogy ha és amennyiben már megtörtént az ami jobb ha nem történt volna meg abban az esetben kasztrálni kellene e az ilyeneket.

febr. 28. 21:24
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kialakítani egy olyan területet Mo.-n, ahol távol élnek mindentől/mindenkitől, mint pl.: Szibériában és ne a társadalom, hanem saját maguk tartsák el magukat.

(Már látom előre, hogy ez sem lesz jó válasz...)

febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, leírtam, hogy támogatnám nem? Csupán azt is leírtam, hogy nem lenne végleges megoldás sajnos.
febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy lenne testi érintkezés, megfélemlítés.
febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Pedig valami ilyesmi lenne jó, amit a hármas írt. Börtönök helyett munkatáborok.
febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

Nem.


Ezeket a szexuális zaklatásokat nem lehet bizonyítani, alapvetően bemondásra ítél a bíróság. Mi van ha kiderül, hogy meg sem történt? Rengeteg ilyen eset van. Hogyan adod vissza az ártatlanul kasztráltak tökeit?

febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazmondó Lákátos Eszmeralda azt állítja hogy megerőszakoltad.

Téged kasztrálnak mert a törvény az törvény.

Egyébként csak annyi történt hogy nem adtál neki cigit és berágott rád.

Továbbra is támogatnál egy ilyen törvényt ?

febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"1-es vagyok, leírtam, hogy támogatnám nem? Csupán azt is leírtam, hogy nem lenne végleges megoldás sajnos."


Én meg azt kérdeztem miért menne másképpen báltalmazás vagy mire utalsz ezzel? Nyilván az agyonlövés lenne a legegyszerűbb és legtutibb megoldás mert akkor már senkit nem bánthatna de ebben az esetben nem erről van szó viszont a kasztrálás nagyban gátolná ilyen bűncselekmények jővebeni elkövetésére tehát adott a kérdés hogy ha mégsem nyújt 100% védelmet akkor azon túl te mire céloztál?

febr. 28. 22:46
 10/23 anonim ***** válasza:
Leírtam, olvasd már el a válaszokat kérlek.
febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!