Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnád a kötelező kasztrál...

Támogatnád a kötelező kasztrálást cselekvőképtelen kiskorúak sérelmére nemi erőszak bűncselekményét elkövetők számára?

Figyelt kérdés
Indokokat is írhatnának a kedves válaszadók.
febr. 28. 20:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
18: A Torockai egy tömeggyyilkos náci elmebeteg.
márc. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

"18: A Torockai egy tömeggyyilkos náci elmebeteg."


Az a baj hogy ezzel nevetségessé teszed magad. Az teljesen valid hogy mit tudom én ellenszenvesnek tartod vagy rasszistának vagy tudom is én minek bizonyos említett mondatai alapján akkor az "rendben van". De amikor konkrétan náci tömeggyilkosnak nevezel valakit aki a kvázi a saját véleményed hitelteleníted. Ha ő náci tömeggyilkos akkor Hitler mi volt? Vagy Idi Amin Dada mi volt? Vagy Mussolini mi volt?

Azzal hogy akinek a személye ellenszenves vagy szarnak tartod a programját az egyből konkrét érvelés vagy indok nélkül tömeggyilkos lesz ezzel csak a szavak jelentését inflálod el. Ez kb az a szint amin a fideszes birkák bégetnek..

márc. 18. 07:38
 23/23 A kérdező kommentje:
Ez pontosan ugyan annyira nevezséges mint hogy valakik át akarják operálni a gyerekeinket.
márc. 18. 07:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!