Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Normális, hogy aki intézkedett...

Normális, hogy aki intézkedett velem szemben rendőr, nem viselt se névtáblát se jelvényt?

Figyelt kérdés

Rámhívták a rendőröket, ketten jöttek ki. Elvittek, pucérra vetkőztettek, guggoltattak, majd zárkába tettek 5 óràra. Ezután vallomást tettem és mentem haza.


Az egyik rendőr, aki igazoltatott, elvette mindenem, egyesevel leirtak mindent, mi volt nalam, vegig motoztak, majd boxerre vetkoztettek az undoritoan koszos, szaros, buzlo fogdai wc-ben, mezitlabra, es terdig kellett tolnom a boxert es guggolni.


Aki intezkedett, vezetett, azon nem volt nevtabla se es jelveny se, csak a natur egyenruha. A masikon volt minden, de az nem sok mindent csinalt.


Ez normalis igy?


Utana mar a nyomozokkal csinaltam mindent.


márc. 2. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit csináltál? Miért hívták rád?
márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előállítottak, ez így megy akkor nem volttál Kisjézuska,mit is csináltál?
márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De a drogot nem találták meg a seggedben, ugye?
márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Semmit, megtagadtam a bolti csipogokapu jelzese utani atviszgalast.

Nem elek drogokkal, meg alkoholt sem iszom.


A feljelenteseket hetfon fogom megtenni, a biztonsagi orrel szemben mindenkepp, kerdes, hogy a rendor ellen tegyek-e.


5 orat elvettek az eletembol es megalaztak, ok nelkul.

márc. 2. 16:50
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

"megtagadtam a bolti csipogokapu jelzese utani atviszgalast"


De hiszen ez volt az ok!

márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Te vettél el öt órát az életedből. Mivel a biztonsági ortol megtagadhatod a kivizsgálást, rendőrt kell hívnia, hogy kideríthesse miért csipogott a kapu. A te hülyeséged ne legyen már más hibája.
márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég sok dolog sántít ebben a történetben. Valamit csak csináltál, ha a rendőrök előállítottak.


“ biztonsagi orrel szemben mindenkepp, kerdes, hogy a rendor ellen tegyek-e.”


1. Milyen szabálysértés vagy bűncselekmény elkövetése végett jelented fel a biztonsági őrt?

2. Milyen szabálysértés vagy bűncselekmény elkövetése végett jelented fel a rendőrt?

márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Levike te még mindig elmebeteg vagy és ezekkel a fake történetekkel szórakoztatod a gyakori népét.... 🤦
márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon értelmes válaszok jöttek, köszönöm a segítő válaszokat!
márc. 2. 22:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha megtagadtad a biztonsági őr átvizsgálását, akkor bizony jogosan hívta rád a rendőrt.


Akik pedig előállítottak, teljesen jogosan jártak el Veled szemben.

márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!