Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Honnan lehet megtudni, ha...

1ke kérdése:

Honnan lehet megtudni, ha valaki börtönbe került? Érvényes bérleti szerződésünk van vele és a lányával is, aki rendesen fizet stb., de ő felszívódott. Állítólag tartósan külföldön dolgozik, nincs szándékában hazajönni,de a szerződést nem mondta fel.

Figyelt kérdés

márc. 3. 08:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Biztos van rá lehetőség, meg az a pénz, hogy kérjél egy "C" típusú átvilágítást. Ha azon átmegy, garantáltan feddhetetlen az illető.
márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

#19 Köszönöm a válaszodat, viszont erkölcsi bizonyítvány csak saját névre kérhető. ☹️

Azt hiszem az lesz a legjobb, ha a közjegyzőhöz fordulok segítségért, pedig őt ki akartam hagyni ebből.

márc. 5. 07:32
 23/24 anonim ***** válasza:

#22 És mit vársz a közjegyzőtől?

Még mindig nem értem miért nem elég neked ha simán felmondod a szerződést. Ha nincs a szerződésedben olyan, hogy "ha feltételezi a tulajdonos, hogy a szerződő bérlő börtönben van akkor rendkívüli felmondással a szerződés felmondható", akkor nem mész vele semmire.

Az erkölcsi bizonyítványt pedig természetesen a bérlőtől kérheted el, te nem kérheted ki a hatóságtól másét. Nem is ezt írtam le.

Valamit nem írsz le a kérdésednél, a lényeget, hogy meg akarsz szabadulni a bérlőidtől rendkívüli felmondással és indokot keresel hozzá. Más esetet nem tudok elképzelni ami miatt normál módon nem elég neked a felmondás és nem írod le mi van még a háttérben.

De komolyan érdekelne, hogy szerinted mit tehet ebben az ügyben a közjegyző.

márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 DK-s ***** válasza:

Tisztázzunk néhány dolgot!


Ad1:


Ameddig a szerződő fél a szerződésben vállalt kötelezettségének eleget tesz, akár a sittről, akár Oroszországból, akár a mennyországból, addig neked nincs jogalapod a szerződés felbontására, csak az abban foglalt feltételek mentén,. RENDKÍVÜLI felmondás a te esetedben nem "játszik", mert az abban az esetben merül fel ha a szerződési feltételeknek ugyan eleget tesz, de valami jogszabályba, vagy törvénybe ütköző cselekmény merül fel a SZERZŐDÉS kapcsán!


AD2:


Ne akard megtudni hogy sitten van -e, mert nem fogod megtudni! Olyasmi után kíváncsiskodsz, ami miatt még a hatóság is az "orrodra baxhat egyet"!


Remélem hogy közjegyzőhöz fordulsz, az lehet hogy majd elmagyarázza neked, hogy mennyi közöd van hozzá!


Hisztizhetsz napestig, de ha kivágod a kiscsajt aki emiatt szívni fog, akkor ne csodálkozz majd ha apuci a szabadulás után megkeres. Mert a szabadulásáig TE leszel a lánya után, minden gondolata! Ahányszor eszébe fog jutni a lánya, az a k'csög is eszébe fog jutni, aki kihasználva a távollétét, ártott neki!


Gondolom sejted, hogy pár évet én is ültem már. Én nagyon megp'csáználak már az első vagy második napon, és biztos lehetsz benne, hogy nem tudnád bizonyítani hogy én voltam!

márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!