Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van hír Leslie van Houtenről...

Van hír Leslie van Houtenről a Manson család egyik egykori tagjáról amióta kiengedték a börtönből?

Figyelt kérdés

ápr. 8. 15:17
 1/4 MDaniel98 ***** válasza:
Sztem ő is azt szeretné, hogy ne nagyon legyen róla semmiféle hír.
ápr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Minden bizonnyal nevet változtatott, egy rehabilitációs program keretén belül elhelyezkedett valami kis állásban, és 74 évesen megpróbál még élni egy keveset normális emberként.

Abszolút elítélem a tettét, de úgy gondolom 53 évnyi büntetés után kaphat még egy esélyt.

ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy ha nevet változtat akkor az ki fog derülni hiszen sokan vannak akik bármikor felismerik.
ápr. 9. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, én tudom ki ő, mert ismerem a történetüket, de ha egy USA-beli kisvárosba kiszolgálna a zöldséges-pultnál, biztos, hogy fel sem tűnne... ellenben ha bemutatkozna, egyből vágnám.

Pont úgy néz ki, mint egy hétköznapi 70 pluszos idős nő, és az eset óta is eltelt 50 plusz év. Nem mondom, hogy nem ismernék fel, de inkább nem mint igen...

ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!