Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megvettem mindent a babának...

Megvettem mindent a babának apukaként több 100 ezer forint költöttem el baba holmira oké ezzel nincs is baj,de nem az enyim a gyermek valahogyan vissza tudom szerezni a pénzem?

Figyelt kérdés

febr. 24. 05:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem max úgy, hogy eladod a cuccokat. De ha újonnan vettétek, akkor max töredék áron.


Egy egyedülálló anyuka szinte biztos nem lesz olyan helyzetben, hogy visszafizesse neked a pénzed.

febr. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csalás,átverés, megvezetés,mert közben kiderült nem tőlem van a gyerek hanem a csóró volt párjától esetleg feljéntés tudok e tenni vagy még aztsem?
febr. 24. 06:38
 3/16 A kérdező kommentje:
És nyilván egy egy ártatlan babátol nem fogok el venni semmit ha már meg vettem neki mindent.
febr. 24. 06:40
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... esetleg... beszélj a nővel?

Most tőlünk milyen varázs megoldást várnál?

febr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el lehetne vinni kártérítési perig, de ehhez tudnod kéne számlákkal igazolni, hogy te vetted. Plusz a perköltség, amíg nem születik valami ítélet és nem biztos, hogy a végén visszakapsz belőle annyit, amire azt mondanám megérte bíróságra járni. Ha nem működik együtt, évekre elhúzódhat (volt kártérítési perem, teljesen egyértelmű helyzet volt, és 3 év múlva lett csak ítélet...).

Vagy eladnám a cuccokat, vagy csak hagynám, aztán lelépnék.

febr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jogit nem tudom valamit de ezek szerint akkor ebből rendőrség lesz max polgári peres ügy de a csalás lopás hazudás már nem polgári peres.
febr. 24. 06:52
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat én is igy látom a helyzetet a baba nem tehet semmiről marad minden,én meg igy jártam tanuló pénz....
febr. 24. 06:57
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Hétvégi kamu
febr. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Hogy otthagyod vagy elviszed onnan és eladod, visszaviszed, az a te döntésed. Ha meg elvinnéd, de nem engedi, perelheted.

De a stílusod alapján csak trollkodsz. :P

febr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát öreg, ezt buktad, ha önmaguktól nem adják vissza! :(
febr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!