Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért ilyen hülyék az emberek?...

Miért ilyen hülyék az emberek? Pedomaci téma.

Figyelt kérdés
Az imént olvastam a pedomacin, hogy a sok hülye emberek miatt megszüntetik, mert pedofil oldalnak nyilvánítják. Arról miért nem beszél senki, hogy az iwiw-en és a myvip-en találják az oldalhoz a képeket. Akkor ki mégis a hibás? Pont az, aki bemutatja, hogy a tinilányok mit művelnek az interneten??? Ennek az egésznek pont fordítva kellene elsülnie! Az én véleményem szerint.
2010. nov. 9. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
most nehogy azt mondd nekem, h sajnálod azt az oldalt?
2010. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Én nem szüntetném be,csak azt teszik ki amit mindenki megnézhet egy fél perces kutatás után.
2010. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
85%

azért szüntetik meg, mert a hülye emberek számára is egyértelművé teszi a közösségi oldalak alattomos hatását.

tehát pont az a baj a pedomacival, hogy visszatartó erő lehet a tiniribancoknak (közvetve is akár, nem feltétlenül kell kikerülni oda) és ugye ez nem cél.


a mai magyar társadalmat minden eszközzel szét akarják verni, ezért támogatják a devianciákat. (ribanckodás, pedofilia)

2010. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Dymo ***** válasza:
78%
sehol nem írták h megszüntetik. egyelőre a képgépet fenyítették be,és az szedte le az összes puruttyás képet,most keresnek új tárolót,ennyi
2010. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kirakják ezeket a képeket még nem fog csökkenni a közösségi oldalak népszerűsége. Csak a tinik.rvák száma csökken. Azaz nem csökken, csak nem hirdetik itt magukat. De persze ezekre nem gondolnak az emberek. Ezek a csajok akik kikerültek nem valószínű, hogy hasznos tagjai lesznek a társadalomnak, mivel valószínűleg eltartja majd őket egy pénzes öreg bácsika. Így is kevesen dolgoznak, így is több lesz a nyugdíjas, így is kevesebb lesz akik eltartják. Az oldal hatására kapnak egy nagy büdös pofont az élettől, ha a szüleik nem tették meg, és még az is meglehet, hogy megváltoznak. Bár erre nem sok esélyt látok.
2010. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Pedomaci tényleg hasznos lehetett volna, mint elrettentés a tiniribancoknak, ha nagyobb ismertségre tett volna szert, amivel egy médiaviharban az indulatok kibontakozhattak volna.
2010. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

hát igen. nem az oldal a hibás, hanem a drága szülők és a magyar mentalitás. teljesen elveszik majd "az igazi nő". romlást látni mindehol...


22/L

2010. nov. 9. 21:29
 8/16 bumbi02 ***** válasza:
79%

persze kell egy felhivás arra hogy eléggé zülött a tizenéves társadalom és miket nem csinálnak (bár manapság már cél hogy felkerüljenek napisz*rra pl, lásd amikor felirják táblára, s*ggükre stb h napiszr) viszont multkor beleolvastam a kommentekbe, és hát elárulta az ottani szinvonalat. amikor az első 10 kommentelőtől csak annyit olvastam h g*ci krva anyád, fszopó,g*ci,s*gg,homi,dögöl meg.. és ezeket mindenféle variációban.


maga az oldal elképzelés jó, csak magával a kivitelezésével van baj. ha csak nézegetni lehetne képeket, viszont nem lehetne kommentelni máris jobb lenne. elitélem mélyen akik oda kikerülnek, (legyen ez pedomaci, vagy puruttya vagy napiszr) de elég alacsony szinvonaluak azok is akik ott kommentelnek.

2010. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jó, kb. ugyanaz a helyzet vele, mint a napiszarral, zkp. jogosan vannak kint a képek, mert azt a kedves szereplők saját önszántukból tették ki az internetre, a napiszart, agyiszint-et stb. kedvelem is, de úgy komolyan, ki néz egy olyan oldalt, mint a pedómaci, persze szégyen, h kislányok ilyen képeket készítenek magukról, és ezeket még közzé is teszik, de KI kíváncsi kiskorúakra hiányos öltözékben....aki ezt rendszeresen nézegeti, és örömét leli benne, annak sztem minimum, h van egy kis pedó beütése. Persze, akit érdekel ilyesmi, az valóban rá is tud keresni májvipen stb., csakhogy a pedómaci mindezt kigyűjtve, tálcán kínálja, és amíg a napiszaros rajokon, meg temetős gyökereken valóban lehet nevetni, addig a pedómacis képekre tényleg nem vagyok kíváncsi, tudom, h sok kis qva van, tudomásul vettem, de az x-edik 12 évesre tangában nem vagyok kíváncsi, egyszerűen mert nem érdekelnek gyerekek intim képei.
2010. nov. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
túl sokat magyarázkodsz :P
2010. nov. 10. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!