Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mért kéne hogy engem érdekelje...

Mért kéne hogy engem érdekeljen az Alkotmánybíróság jóléte? Tett az értem valamit? Jobbak lesznek tőle az élet vagy munkakörülményeim?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor tőlem OV a holdra is kilőheti őket!
2010. nov. 11. 15:53
1 2
 11/14 bumbi02 ***** válasza:
100%
igazad van, nem kell alkotmánybiróság, aztán majd akkor mi tartja vissza a kormányt pl a 95%os szja-tól?:)
2010. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha olyan kemény lenne az a vacak kormány , már rég bezártak volna a sok illegális tevékenység miatt! Szerintem tök mindegy mit tesz az A. bíróság vagy O. Viktor az országot a világbank és a valutaalap kormányozza a magyar vezetők csak matrioska babák!
2010. nov. 12. 16:01
 13/14 bumbi02 ***** válasza:
nem mondanám ennyire biztosra.. orbán 8 évig várt arra h nyerjen, nem fogja csak ugy kiengedni a kezéből..
2010. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sötét vagyok és tudatlan? Ez a sötét és tudatlan emberek országa, nem lesz nehéz híveket szereznem...Van legalább 5 millió magyar társam aki nem tudja mi az Alkotmány B. alapfunkciója...
2010. nov. 13. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!