Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most Láttam a hírekben, hogy...

Most Láttam a hírekben, hogy egy házaspár megölte újszülött gyermeküket, és 7-5 évet kaptak. Nem szánalmas ez, hogy ennyivel megúzták? Amerikában egy sima gyilkosságért is életfogytigant kapnak, ezek meg csak 7-5 évet. Hol itt az igazság?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország.

Ha adócsalók lennének kivégeznék.

2010. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam - nincs erről egy cikk valahol?
2010. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Itt van


[link]

2010. nov. 15. 21:05
 4/10 anonim ***** válasza:

"Ha adócsalók lennének kivégeznék."


Hány adócsalót láttál mát börtönben? Nemhogy kivégezve.

2010. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mennyit kaptak, mivel nem hinnem, hogy nyugalmuk lesz. En hiszek a karmaban, tehat ezt a tettuket nem fogjak igy meguszni.
2010. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos sok ilyen van. Es a jelenseg szinte minden orszagban jelen van. Kedves kerdezo egyebkent nem kellene mindig bezzeg amerikaval jonni ugyanis ahany allam annyi torveny, annyi szokas. Vannak allamok ahol tenylegese eletfigytigalnt szokta adni van ahol feltetelesen 20 ev utan szabadon bocsajthato valaki aztan van ahol kivegzes jar ert stb. Es a gyilkossagok szamat nem ez hataorzza meg hiaba kivegzes ugyanannyi az emberoles mint mas allamban. A temanal maradva, valoban nem tunik olyan nagy buntetesnek az a 7-5 ev. Hiszen ennek a gyereknek eselyt sem adtak pedig ha jol tudom Magyaorszagon is lehetoseg van az anonim orokbe adasra besetal egy korhazba es atadja a csecsemot aztan viszlat nem fogjak korozni, keresni csaladiallapot jogszerutlen megvaltoztatasa miatt. Es vannak inkubatorok amibe el lehetne helyezni a csoppsegeket es szamtalan mas dolog.
2010. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy miért kell mindenféle hülye enyhítőkörülményt alkalmazni. Ezzel olyan dolgokat ismernek el, minthogy elfogadható, ha a félelem nagyobb erő az emberségnél, és hogy nem kell olyan szellemi szinten lennie valakinek, hogy felfogja mit jelent ölni...

Mások sokkal rosszabb helyzetben vannak,mégsem tesznek ilyet. Még ha félnek, akkor sem. Ezt egyszerűen nem menti fel semmi, a megbánás sem váltja ki a büntetést.


Börtön... miért nem fegyház? Na meg öt év... miért nem minimum 40? Kit érdekel, hogy melyikük sírt? Gondolom a csecsemő is sírt, mikor fojtogatták.

Nem vagyok emberellenes, nagyra becsülöm, mikor valaki képes megbánni a tetteit és hajlandó a jóra törekedni, de ez nem mentesít a büntetés alól...

2010. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lenne jó,ha lenne halálbüntetés Magyarországon!
2010. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21:56


Dehogy lenne jó... azt hiszed, a halál nagyobb büntetés, mint bűntudattal leélni egy életet?

2010. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 doboszoli ***** válasza:

Hát igen.

Ticcsuk be az abortuszt, ugye?

2010. nov. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!