Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Direkt félrevezetés, hamis...

Direkt félrevezetés, hamis információ terjesztése milyen következményekkel járhat?

Figyelt kérdés
A kérdés úgy merült fel bennem, hogy volt egy hamis kérdés az odalon. Mindenki véleményt alkotott, segíteni próbált, másnap kérdezték mi lett az ügy kimenetele. Majd írt a kérdező, hogy bocsi kamu kérdés volt egyetemre kellet kutatáshoz. Én úgy tudom, hogy ez jogilag nem megengedett. De szeretném kikérni mások véleményét. Tényleg csak a kiváncsiság kedvéért.
2010. nov. 17. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Hogyne, valószínűleg kivonul a SWAT team a fekete helikopterekkel...
2010. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minek válaszolsz, ha nem tudsz rendesen? :)
2010. nov. 17. 22:32
 3/6 A kérdező kommentje:
kihagytam a legfontosabbat, az érdekelne igazoból mennyire lehet ilyen adatokat (tehát félrevezetés után itt szerzett adatokat) felhassználni, egy kutatáshoz :)
2010. nov. 17. 22:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen következményekkel.
2010. nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"kihagytam a legfontosabbat, az érdekelne igazoból mennyire lehet ilyen adatokat (tehát félrevezetés után itt szerzett adatokat) felhassználni, egy kutatáshoz :)"



Korlátlanul, mert ha jól értem itt nem mások személyes adatairól van szó.

2010. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem személyes adatokat használ fel, hanem véleményeket egy témában, amiket te adtál meg önszántadból egy nyilvános fórumon. Semmiféle jogod nem csorbult.
2010. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!