Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vonaton utaztam és egy nyomoru...

Vonaton utaztam és egy nyomorult pasi kirakta a meredező F@rkát és közben bámult rám. Ilyenkor ha feljelentést teszek az ér valamit? Milyen önvédelmi eszközt vegyek magamhoz? Egy testőrön kívül amire sajnos nincs keretem.

Figyelt kérdés
Vagy megjegyzi egy életre a fejemet és következő alkalommal leüt.. Egyébként egy teljesen normális kinézetű, max 30as fiú volt. Legszívesebben a belét taposnám ki az ilyeneknek.
2010. nov. 25. 11:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Konditerem és hús! Ennyi... ha másodszorra odamegy hozzád levered azt cső!
2010. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
nos, jelen esetben egy sima hajlakk is megtette volna a magáét.
2010. nov. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

25/L

Ezt kifelejtettem.

Köszönöm a jó tanácsot, de hirtelenből nem tudok előrántani a táskám aljáról egy deot, hogy majd azzal lefújom:P

Épp azt nézem hol lehetne és milyen fajtájú sprayt venni ami hatásos is és nem engem fog feljelenteni egy ilyen marha. Az meg, hogy kigyúrjam magam.. Ez elég sok mindenre megoldás lenne valóban. Csak valahogy nem épp emiatt szeretnék egy vadbill lenni.

2010. nov. 25. 12:17
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Tégy feljelentést, hiszen ez bűncselekmény.


Btk. 208. § Aki magát nemi vágyának kielégítése végett más előtt szeméremsértő módon mutogatja, vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.


Ha nincs kedved rendőrségre járni, szólj egy közelben levő pasinak, örömmel helyretettem volna én is ezt a perverz állatot.

2010. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
vegyél paprikaspray-t.
2010. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Senki nem volt rajtam kívül az egész kocsiban, észre sem vettem míg ki nem rohantam az ajtón. A jegykezelő meg nem volt egy bruce lee, mosolygott. Bevallom, egyből azt néztem kivel tépethetném szét. Rendőröktől mit kap az ilyen? Pénzbünti vagy kimagyarázza magát. Én meg szálljak le a puszta közepén és sose érek haza, mert ezzel a féreggel kell foglalkoznom. Kiheréltetném az összes szexuális bűncselekményt elkövetőket. Bocs a puffogásért.

Találtam is egy vadászboltot, holnap megveszem.

Köszi a válaszokat.

2010. nov. 25. 12:32
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is találkoztam már ilyennel. Csak flegmán odaszóltam, hogy nem volt túl bőkezű vele a természet, láttam már nagyobbakat is. El is tette rögtön.
2010. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Amúgy bárhol felismerném azt a nyomit, pár percig néztem a hülye fejét, mert folyton rám pillantgatott. Így utólag már nem lehet tenni semmit csak felkészülni a "következő delikvensre".
2010. nov. 25. 12:35
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy nem szabad látványosan megijedni. Az ilyen férgeket pont az izgatja fel, ha látják, hogy egy nő visítozik. Szóval akármennyire is ver a szíved, úgy kell csinálni, mintha mindennapos dolog lenne számodra, hogy csupasz farkakat látsz közterületen. Az lelombozza az ilyen perverz állatokat.
2010. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Jóval nagyobb volt nálam, kb 90kg és 185cm, eszembe se jutna így beszólni valakinek aki ekkora, hacsak nem vagyok én is egy debella. Izomban viszont akkor is lenyom.

Nem vagyok nyuszi típus, de nálam nagyobbal mi értelme kikezdeni ha semmiféle önvédelmi eszközöm, technikám nincs? (még, teszem hozzá..MÉG nincs!..de lesz b@sszus)

2010. nov. 25. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!