Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilegális fegyvertartásnak...

Ilegális fegyvertartásnak minösül ha egy barátom kölcsön adja a gáz pizstolyát, önvédelmi célból lakásban tartom és nincs pénzem újat vásárolni?

Figyelt kérdés
Egy hónapal ezzelöt a saját lakásomon történt zsarolás,személyi szabadság korlátozás.Az ügyben érintet tanú vagyok használhatom a kölcsön kapott fegyvert a lakásomban (udvaron) önvédelmi célból?
2010. nov. 30. 16:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ja a Zorakit amúgy ne hordd csőre töltve és kibiztosítva, mert tökön lövöd vele magad :) az összes ilyen, ha engem kérdezel, az se normális, aki gyártja, nem, hogy még az, aki megveszi...

csőre töltheted, csak legyen bebiztosítva!

2010. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehet nálad akárki gázpisztolya, még ha mondjuk az utcán találtad is.


Mondjuk egy öntöltőre, pláne egy Zorakira én se bíznám rá magam. Huszasért vegyél inkább egy jó revolvert.

2010. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!