Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nemtudom a saját tulajdo...

Miért nemtudom a saját tulajdonu ingatlanomból kijelenteni Most tulajdonjog létezik, vagy nem? Azt akit én akarok? Miért az Önkormányzat dönt helyettem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 00:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nekem kell bizonygatni szomszédokkal,hogy nem lakik nálam.Ez egyszerüen nevetséges.És ha nálam lakna?....akkor nem tudok tőle megszabadulni?
2010. dec. 13. 00:46
 2/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy bizonyítanod kell, nem azt jelenti, hogy nem lehet kijelenteni. Ha egy egyszerű bejelentésre ezt elfogadnák, akkor sok összevesző házaspár állandóan kijelenthetnék egymást az ingatlanból. A hatóságoknak általában kevés, ha egyetlen személy állít valamit, és ez így van rendjén. Ezzel próbálják védeni az ártatlanok jogait.
2010. dec. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert mindenkinek szükséges, hogy legyen állandó címe. Meg amit az előző írt.
2010. dec. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert itt az országra jellemző,

idióta jogszabályok vannak!!


Azután meg a bírók hoznak olyan idióta ítéleteket,

amiket előzőleg még megtippelni sem lehet!!


(Sajnos tapasztalatból beszélek.)

2010. dec. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hé kamudoktor!

Hogy sikerült ebbe belekeverni a bíróságot? Ehhez ennek semmi köze! Ezt nem a bíróságon kell intézni!

2010. dec. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Arra gondol, hogy ha majd a bíróságra kerül az ügy......
2010. dec. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hja biztos Te is beengedtél valami lakókat és tesznek rá h fizessenek.Szívás.Lesz még egykét köröd mire megszabadulsz tőlük.

Igen lassú az ügyintézés . Nekem 1 évem ment rá .Addigra találtak új pancsert maguknak.Károkat behajtatni meg nem lehet , mivel nincs semmijük.

Hja hogy a kifizetetlen számlákért mertem adni egykét pofonkát... nem volt jó megoldás:D .Igen sokba került nekem,de mivel hogy nem a pénz csinált engem , kellő elégtételt nyújtott a dolog:)

A tulajdon jog olyan dolog, hogy a tulajdonoddal szolgálhatod a rászorulókat. Ha pedig túl drasztikusan ragaszkodsz hozzá bajba kerülhetsz.

A jog a valódi élethelyzetekkel csak futólag érintkezik néha .Elhidegült a kapcsolatuk. Válófélben vannak:)

Ha te dolgozol , iparkodsz és haladsz is nagynehezen akkor mostoha gyereke vagy a társadalomnak.Szívatnak mindenhol. De ha bacol rá dolgozni és nincs semmid ,akkor -szeegény szerencsétlen- kis kedvenc vagy , tenyerükön fognak hordozni.

2010. dec. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tévedés. Nekem nem a férjem nem is az élettársam az illető.Egy régi ismerős,akit szivességből jelentettem be.Sopha nem is lakott nálam.Ez azért nevetséges nem?Mi közöm van nekem ahhoz,hogy valakinek nincs állandója?
2010. dec. 13. 09:18
 9/11 anonim válasza:
Nesze neked jóindulat. Én is ráfaragtam nem kis pénzzel..... amit most behajtani nem tudok....
2010. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem még,hogy amikor valakit bejelent a tulaj,miért nem tájékoztatják ott helyben,hogy a kijelentés nem ilyen egyszerű kedves hölgyem uram.Igy jól gondolja meg,hogyaláirja vagy nem a bejelentő ürlapot.Mert ilyen egy Önk-nál sincs,de döntést felülbirálhatnak.
2010. dec. 13. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!