Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hová lehet ezzel a panasszal...

Hová lehet ezzel a panasszal fordulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nap mint nap járok a busszal olyan viszonyok közt ami a XXI században elképzelhetetlen! A kínai KingLong busz amit trópusi környezetre és városi busznak terveztek jár felénk mínusz 5-10 fokban és tavolsági buszként! de nem is ez a baj hanem hogy a 50-60 férőhelyes buszon 100-120 ember nyomorog!


Kb úgy érzem magam mint az állatok akiket visznek a vágóhídra, nincs levegő, büdös van, és minden oldalon 2 mm-re az arcomtól egy másik ember áll+ ha leakarok szálni kb 20-25 emberen kell árgázolnom mint egy tank!


Én a havi 12000 Ft-os bérletemért csak azt szeretném hogy nyugodtam állhassak a buszon legyen levegő ne legyen büdös és a legközelebbi ember 20 cm-re legyen tőlem!


Már egy csomószor írtam a Volánnak akkik többé kevésbe kiröhögtek de egyálltalán semmi nem változott a " deport " járaton!


Abban kérném a segítségeteket hogy hová mely hatósághoz fordulhatok a panaszommal mert jó lenne már megszorongatni a Volánt+ az alválalkozóit hogy ne állatokként szállítsanak minket!


Segítségeteket előre is köszönöm!


Bocs a helyesírási hibákért de ha ideges vagyok akkor sokszor mellé ütök és ez a téma nagyon kiakasztott!


2010. dec. 16. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. sehova.
2010. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megszívtad. Nem fog neked senki különbuszt venni, tökmindegy, kinek írsz. Senki sem kötelez arra, hogy busszal menj, ezért nem vonhatod a Volánt felelősségre, amiért a buszon már a seggedbe kapaszkodik a büdösszájú utastársad. Hatóságok tehát kilőve, a Volán meg leszarja, ha írsz nekik, különben sincs pénzük.

Szóval ha ennyire nem bírod, ne járj busszal. Vegyél autót vagy biciklit, nézz más útvonalat, oldd meg. Ez van, ki kell bírni, addig meg ne panaszkodj, csak rosszabb lesz.

2010. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm most aztán ki lettem segítve!


Az a jó ebben az országban hogy mindenre van megoldás!:):):(:(

2010. dec. 16. 22:41
 4/9 BlackSword ***** válasza:
Tartsd rajta a nyelved... Ezzel nem fognak foglalkozni...
2010. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ombutsmann!
2010. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az csak a cigányokat + a bu&ikat védi!
2010. dec. 16. 23:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Esetleg ha több utazó is felszólalna emiatt,tehát csoportosan,akkor lehetne írni 1 kérelmet a Volán felé hogy oldják meg valahogy(pl. járatsűrítés )

Esetleg még itt rákérdezhetsz a dologra: [link]


Úgy tudom ezen a fórumon olyanok is szoktak hozzászólni akiknek van némi szava az illetékeseknél.

2010. dec. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Közben találtam 1 cikket is a témával kapcsolatban:

[link]


(Ezt csak érdekességképp másoltam be,mint látatod az ombudsman is felszólalt az ügyben,többször is,de nem lett eredménye eddig.)

2010. dec. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. dec. 17. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!