Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok tenni, ha a volt...

Mit tudok tenni, ha a volt élettársam nem adja vissza a személyes cuccaimat?

Figyelt kérdés

Hívtam a rendőrséget, mivel nem okiratról van szó, vagy ruhákról, csak számlával tudnám bizonyítani, mi az enyém. Viszont már fogalmam sincs hol vannak a számlák, jön a karácsony, az összes díszem ott van, mit rakjak fel a fára, pénzem jelenleg nincs díszt venni. Tudom ez nem hangzik olyan oltári nagy problémának, de nekem fontos és ki vagyok idegileg készülve.

Verettessem meg, vagy mit csináljak?


2010. dec. 17. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább keresd meg a számlát, mert anélkül semmire sem mész.

Ha megveretteted, akkor a karácsonyt maximum te töltöd a sitten.

2010. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom, csak borzasztóan ki vagyok idegileg, pszichiátriára járok....

Megpróbálom megkeresni őket, ha egyáltalán meg vannak még. Boltból utólag gondolom nem kérhetek semmit, a legtöbb dolgot egy helyen vettem, legalább azokat kapnám vissza.

Elég sz.arul hangzik, de van egy micimackó, azzal álljak a rendőrök elő, hogy nem adja oda a micimackómat???? Azt vaterán vettem, utána tudok nézni talán.

2010. dec. 17. 16:20
 3/5 4k05 ***** válasza:
Micsoda? Nehogymár még te keresgéljed azokat a hülye számlákat! Biztosan vannak férfi ismerőseid, akik szívesen segítenének ezügyben. Nem kell megveretni, elég ha rátöritek az ajtót, és amíg te összepakolod a holmidat, addig az úriemberek biztosítják a helyet. Aztán elmentek. Ennyi...
2010. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Azt hiszem ez lenne a legegyszerűbb, leggyorsabb és leghatásosabb módszer, legalább tényleg azt vihetném, ami az enyém, mert pl van olyan, amit saját kezűleg készítettem, arról ugye nincs számla.

Csak mi van, ha ő jelent fel? Mondjuk az én ujjlenyomataim ott lehetnek még, feltörném én a zárat, és jönne velem pár ember segítségképp.

Hogy tudnám megoldani, hogy ne én járjak sz.arul?

Már hónapok óta azzal álmodok, hogy elmegyek oda és elhozok mindent, most éjjel a rendőrséggel álmodtam, aztán ma fel is hívtam, de nem tudnak segíteni...

2010. dec. 17. 16:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs nagyon ott, tényleg fel kéne törni a zárat, hétvégénként állítólag hazamegy, de nem fogok többször oda utazni, hogy épp otthon találjam, a benzin is pénz.
2010. dec. 17. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!