Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha fölraktak egy homosexuális...

Ha fölraktak egy homosexuális társkereső oldalra az én képemmel nevemmel az ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Az én képemmel, nevemmel akkor milyen fölhelentést tudok tenni az illető felé?! Azt meg tudják mondani hogy ki rakott fel engem??

Segítsetek!:)


2009. jan. 25. 13:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
2009. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
94%

"300 ezer Ft-ot nem adnak ezért"

ezt az összeget az elkövetőtől kapnád

nem az államtól, nem a bíróságtól


Tomcatre azt mondta vki, hogy náci

beperelte, és egy millió forint nem vagyoni kártérítést kapott - ennyit kért - ennyit kapott


ez egyáltalán nem kicsi ügy - de amint látom más elégtételt akarsz - vagy éppen semmilyet

2009. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
80%
Feljelentheted, de sok értelme nincs, hiszen mivel bizonyítod, h ő volt? Ha letagadja akkor max. annyit lehet, h az ő gépéről az ő netével tették. Ő meg azt mondja, h nem ő volt hanem vki más, de nem mondja meg ki az mert családtag és rá nem köteles vallomást tenni. Nincs tettes nincs kártérítés.
2009. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Visszalehet nézni hogy honnan rakták fel??!

Utca stb)

Köszi

2009. jan. 30. 21:58
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
IP cím alapján lehet visszakeresni, és az ip címről a szolgáltató tudja megmondani, h melyik előfizetője használta épp akkor. Ennél tovább nem lehet menni. De ha egy netcafeból tette fel vagy egy publikus internetpontról akkor esélytelen.
2009. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Vagy ha Pl: T-mobil - os a szolgáltató akkor attól kérdezi meg?!

2009. jan. 31. 19:24
 27/27 A kérdező kommentje:
Meg gondolom hogy egy ilyen ügy elhúzódik egy évig is :(
2009. jan. 31. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!