Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol jelenthetném fel azt az...

Hol jelenthetném fel azt az embert, aki leszázalékolt nyugdíjas, de többet dolgozik, mint amennyit lehetne neki? Korrekt válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 20:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
óóóóóóóó hát simán nem annyi a fizetése szóval én nem szégyellem magamat egy percre se, mert szerintem egy beteg ember nem tud úgy dolgozni, ahogy ő tud!!!
2010. dec. 30. 20:31
 12/24 anonim ***** válasza:
60%
Nem is rossz ötlet. A szemét tolvaj féreg lopja a befizetett adómat. A rokkantak 2/3 csak élősködik a rendszeren, csak nem szabad a szemükbe mondani.
2010. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
15%
Mert többet ér,mint Te.Kedvesebb,megbízhatóbb,rendesebb.Jobban dolgozik Ennyi.
2010. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
47%

"Ja az nem baj, h miatta kirúgtak miközben én se vagyok teljesen egészséges csak nem kezdtem még el az ügyintézést!"


Akkor nem a dolgozót kéne feljelentgetned hanem a volt főnököd megrúgdosnod. Ja hogy ahhoz meg töketlen vagy?

2010. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Szeretnéd, h kedvesebb stb csak áskálódott és kétszínű én olyan lusta voltam a munkahelyen, h még enni se jutottam ki lefogytam és a menzeszem is elmúlt! Túl fáradt vagyok! A lényeg, ha tudnátok, h milyen ez az ember nem így írnátok + ha veletek történt volna!
2010. dec. 30. 20:33
 16/24 anonim ***** válasza:
29%
Ja az a baj,hogy Te még nem vagy rokkantosítva,hogy visszamehess dolgozni??
2010. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
,, töketlen" beszóltam ennek az embernek, mert betelt a pohár ő nyalis volt én nem s hát kirúgtak!
2010. dec. 30. 20:35
 18/24 anonim ***** válasza:
34%

Akkor meg magadat hibáztasd, mit szólogatsz be.

Nem áskálódni kell, meg nem a másikat piszkálni, ez rosszindulatra vall. Az ilyen embereket sehol nem szeretik, én sem vennélek fel, pedig most keresek embert.

Irigy vagy? Ez sem a legjobb emberi tulajdonságok egyike!

2010. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Látom nem érted értitek a helyzetet mindegy! Nem is érdekel már, mert itt én vagyok a rossz mindenki szemébe közbe a teljes helyzetet meg nem látjátok! Irigy a legmesszebb áll tőlem ez a dolog a legnaivabb ember vagyok a földön de tényleg mindig mindent megtettem sajna pont ez volt a baj mert rám kaptak de mindegy, mert nem értitek! Mindenesetre Boldog Új Évet nektek kedves válaszolók!!!!!!!
2010. dec. 30. 20:55
 20/24 anonim ***** válasza:
80%
Valóban, ez sokak szemében beköpésnek tűnik, viszont az is igaz, hogy ha valaki jogtalanul veszi fel a nyugdíját, az bizony meglopja az államot. Bocsánat, de tudtommal a lopás még mindig bűn ebben az országban. Magyarországon több mint 600e rokkantnyugdíjas van, azaz minden 15. ember! Szerintetek ez hol igaz? Ez csak egy könnyű módja volt annak, hogy ne kellejen dolgozniuk, hogy kapjanak valamilyen segélyt kapjanak. Az illető ugyanúgy visszaél a segélyeken, mint azok a cigányok, akiket sokan úgy szidnak. Csak ő máshogy teszi...
2010. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!