Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan kell inditani kártéríté...

Hogyan kell inditani kártérítési pert egy ügyvéd ellen és cinkosai ellen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A biróságon.Megirod a biróságnak cimzett beadványt,megnevezve aki ellen kéred a per lefolytatását,valamint a panaszt is.Ezenfelül,nem árt felkeresni az ügyvédi kamarát sem.
2011. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ügyvédi kamarát már megkerestem ott fegyelmi eljárást rendelt el a kamara elnöke ! Köszönöm szépen a válaszodat .
2011. márc. 22. 13:07
 3/6 anonim válasza:
Sok sikert ne várjál a pertől, Nekem öt éve volt ilyen perem az ügyvédi Kamara fegyelmit adott az ügyvédnek, a perben a ki jelölt Városi mind a Megyei bíróság elutasította keresetemet, fellebbezés az ítélőtáblához ami még folyamatban van, csak az az érdekes hogy a vétkes ügyvéd elleni bizonyításainkat figyelembe sem vették, az ítéletekben említéseket sem tettek azokról. Szoktam olvasni hogy az önálló bírósági végrehajtók elleni perekben is megvédik a bíróságok a végrehajtókat,nekem is van egy végrehajtási eljárásom, de tértivevényes leveleimre sem kapok válaszokat a végrehajtótól , aztán bele fáradtam s nem érdekel pedig egymillió Ft + a kamatai az adós tartozásai , hát ennyi .
2011. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ügyvédtől pénzt NEM BÍRÓSÁGI ELJÁRÁSBAN KELL VISSZASZEREZNI!!! Kicsit másképp:)

"Z"

2011. márc. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat ! azért én megpróbálom hiszen hamis papirokat gyártott!
2011. márc. 25. 13:08
 6/6 anonim válasza:

Ha hamis papírokat gyártott, fel kell jelenteni.

Holló hollónak nem vájja ki a szemét (a szemét).:-)

2011. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!