Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A romák miért akarnak minket,...

A romák miért akarnak minket, magyarokat kiüldözni Magyarországból?

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz témába tettem.

Miért akarnak kiüldözni?Annyi posztot látok a neten h. "taka**rodjatok **-magyarok" stb...

Röhejes.Meg h. "elvesszük tőletek Magyarországot"

ez mi?Akkor Román ország lesz vagy mi?Magyarországon magyarok szerintem egyértelmű keressenek mást...am. meg ha mégis valami eset folytán elmennénk innen,akkor az övéké lenne Magyarország,de ki tartaná el őket?Mi dolgozunk értük...mind éhen halna?Mert hogy egyik se dolgozna az is biztos-.-

Bocsi,most így képletesen vázoltam fel a szitut,csak így belegondoltam ebbe...

Vagy nem jól fogom fel a dolgokat?Vélemény?15/L


2011. ápr. 17. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Te vagy a röhejes ha a románokat összekevered a romákkal.

16/F

2011. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

bocs,nem Romániára gondoltam-.-

akkor Cigányország? így jobb?szerintem értenéd ha lenne egy kis önállóságod és átéreznéd vagy sejtenéd h. miről is van szó.Egy kérdést sem merek már ide se kiírni mert ez a válasz,komolyan félek megnézni más h. már ketten válaszoltak és már megint engem oltanak:D Köszönöm:)

2011. ápr. 17. 19:52
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy kiüldöznének, mert akkor nem lenne aki eltartja őket segélyen!
2011. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy neked van igazad, csak ha ilyen hülyeségeket írsz, akkor nem fognak komolyan venni. Első
2011. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Ki kéne őket rakni innen a francba, az összeset, amelyik nem vállalja, hogy eltartja magát, és dolgozik, akármit. Ott az a sok megműveletlen föld, termeljen, vagy húzzon innen!
2011. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeség és lehet csak én unatkozok,de ha nincs kedved értelmes választ írni akkor nem kell írni:)Mert lehet,hogy másnak a vasárnapját baxod szét ezekkel az értelmes kommentekkel:D köszi:)
2011. ápr. 17. 19:59
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdésemen a hangsúly az,hogy miért írnak ilyeneket és miért akarnak minket kiüldözni mikor mi tartjuk el őket?Meg szidnak stb...nemhogy megköszönnék,hogy eltartjuk őket,mert ha mi nem lennénk szerintem éhen halnának stb..-.-
2011. ápr. 17. 20:01
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Ne engem ba.sszál már le! :D

Nem ge.ciségből írtam, csak megjegyeztem. :D

2011. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

jó,bocsi:)

Peace and love xD

=$

2011. ápr. 17. 20:09
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2011. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!