Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A romák miért akarnak minket,...

A romák miért akarnak minket, magyarokat kiüldözni Magyarországból?

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz témába tettem.

Miért akarnak kiüldözni?Annyi posztot látok a neten h. "taka**rodjatok **-magyarok" stb...

Röhejes.Meg h. "elvesszük tőletek Magyarországot"

ez mi?Akkor Román ország lesz vagy mi?Magyarországon magyarok szerintem egyértelmű keressenek mást...am. meg ha mégis valami eset folytán elmennénk innen,akkor az övéké lenne Magyarország,de ki tartaná el őket?Mi dolgozunk értük...mind éhen halna?Mert hogy egyik se dolgozna az is biztos-.-

Bocsi,most így képletesen vázoltam fel a szitut,csak így belegondoltam ebbe...

Vagy nem jól fogom fel a dolgokat?Vélemény?15/L


2011. ápr. 17. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."

Ez a kérdés nyilván sértően hat rád. Szoktam mondani: fáj az igazság.

2011. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem csak a fehér ember lehet rasszista. A távol-keletiek régen eléggé lenézték a fehéreket, a feketék Dél-Afrikában most a fehéreket üldözik, ha egy indiai kezet fog egy nem indiaival utána kezet mos mivel a külföldi csak a legalacsonyabb kasztba kerülhet, a négerek az USA-ban jobban utálják a latinokat mint a fehéreket.
2011. ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A cigányok-ahogy ők hívják magukat "romák"-egyszerűen azért akarják, hogy mi elmenjünk innen, mert azt hiszik, és mit ne mondjak jól hiszik, hogy mi utáljuk őket, és mi csak büdös kastásoknak hívjuk őket, de ezt is jól hiszik.Az én dédnagyapám még anno, az ő idejében kint élt Ausztriába, és úgy lőtte a cigányokat, mint a verebeket...És minek?Semmi értelme nem volt, mert most annyian vannak, hiszen képtelenek felfogni azt , hogy ha annyi porontyot csinálnak a világra, az senkinek nem jó.Csak ők annyi segélyt kapnak, mint az átlag ember fizetést, amiért neki meg kellett dolgozni.Viszont ha végig gondolod, és lenne cigányország,annak ott annyi lenne!Akkor is csak segélyeket kapnának!Egymást ölnék le, meg fosztogatnák egymás birtokát!A kereskedelem?Összeomlana!olyan idétlenekkel az élen, semmi értelme nem lenne, hiszen így is úgy is itt laknának a nyakunkon, hiszen itt a jó!Kapják a segélyt!Itt lakom Gyöngyöspata mellet, úgyhogy én ismerem őket, mint a rossz pénzt, de minden szívfájdalom nélkül főbe tudnám lőni mindet,mert lusták, nem dolgoznak, hanem az én szüleim, és a magyarok által megkeresett pénzből éldegének...
2011. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!