Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Arra akarják a nőket ösztönözn...

Arra akarják a nőket ösztönözni, hogy adják örökbe a gyerekeket inkább? (-mint abortusz? )

Figyelt kérdés
Ezt ugye a kormány nem gondolja komolyan?Nők ezrei azért szülnének inkább(bármely rétegből),hogy utána örökbe adja a gyerekét?Pl.Egy családban van három gyerek,de a negyedik ebben a világban már nem fér bele...Akkor szülje meg,és adja örökbe?Vagy hogy képzelték "ezek ott fent"?Mert fogy a magyar.......ha igy folytatódnak itt a dolgok,valóban elfogyunk és ezen nem lehet csodálkozni.
2011. máj. 6. 18:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Mert egy 2000 éves, történetszáli hibáktól hemzsegő, erőszakos sztorikkal teli mesekönyv azt mondta.
2011. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%

Ha jól emlékszem a hiradóban hallottam erről én is.Meglepő az biztos.

-Hogy képzelték ott fent? Erre én sem tudok rájönni.Igen elég érdekes lenne,ha 9 hónapig a gyerekeim látnának nagy hassal közlekedni,a férjem hallgatná a nyavajgásomat,DE mindannyian tudnánk,hogy márpedig itt semmiféle tesó nem fog jönni,mert máshol fog lakni.Elég vicces "kérés" az állam részéről.

2011. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
6%
Vannak (új)gazdag pitsák, akik nem akarják a "gyönyörű", alakjukat hazavágni. Hátha vevők lennének egy-két gyerekre, hogy aztán lehessen mutogatni mint a felvarrt cickót meg az új műkörmöt.
2011. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
35%
18:35 Az a tény, hogy a Biblia 2000 éve "bestseller", talán lehetne nem teljesen figyelmen kívül hagyni a tanításait.
2011. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
35%

Lehet, hogy komolyan gondolják. Az Alkotmányban a magzati élet védelme könnyen jelentjeti az abortusz tilalmat,vagy megnehezítését is. Akkor pedig a nem kívánt gyerekeket valahova tenni kell.

Sok gazdag nő van,akinek fontosabb volt a karrier,mint a gyerek. 35-40 évesen pedig már nem esik teherbe. Nekik kell egy gyerek,akiért nem kell megszenvedni.

2011. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a kérdező nem a Biblia tanitásaira tette fel a kérdést,hanem a készülödő törvénnyel kapcsolatban érdeklődött.
2011. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

"Az a tény, hogy a Biblia 2000 éve "bestseller", talán lehetne nem teljesen figyelmen kívül hagyni a tanításait."


Ja, úgy "bestseller" 2000 éve, hogy csak az utóbbi 150 évben vált a rendszeres olvasás szokássá az átlagemberek körében. Könnyű valamit "bestseller"-é tenni, hogyha egy középkori multi szervezet (az egyház) pénzeli, terjeszti.

2011. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint ha az abortuszt tilalmat evvel akarják enyhiteni,abból tömeges csecsemő gyilkosságok lesznek,amit azért igazán nem kéne kiprovokálni.
2011. máj. 6. 18:50
 9/25 anonim ***** válasza:
15%

18:48 nem az eladási adatokra gondoltam, hanem arra, hogy az erkölcs az, ami emberré tesz minket, és amitől elvileg civilizáltak vagyunk, magyarul nem lopunk csalunk, stb. Ezeket régen meg kellett tanulni, nem volt természetes dolog. A törvény nem ért semmit, kit érdekelt a törvény? azzal nem lehet riogatni. Egy természetfeletti lénynel viszont igen. Na a lényeg az, hogy - bár 2000 év sem volt teljesen elég, de végülis nagyjából megtanulta az emberiség hogy lopni, csalni, hazudni nem jó, nem szabad. Az abortusz csak néhány évtizedes dolog, még nem tudunk vele mit kezdeni. Talán újabb 2000 év múlva már természetes dolog lesz az élet és a természet tiszteletben tartása is:S

Vagy legalább az, hogy ne szüljön gyereket az, aki nem tudja eltartani.

2011. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%

Miért lenne ebből tömeges csecsemőgyilkosság? Az abortuszok száma szerencsére folyamatosan csökken és szerintem ennek a kampánynak is van értelme. Én még TV-be is tetetnék ilyesmit.

És nem, nem vallás miatt ellenzem az abortuszt.

2011. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!