Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tilos lesz az abortusz végül?

Tilos lesz az abortusz végül?

Figyelt kérdés
És a 15éves tankötelezettséggel mi van? Lemaradtam egy kicsit :)
2011. ápr. 25. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem lesz tilos
2011. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Már én is kerestem, hogy a magzati élet védelme a fogantatástól bekerült-e, de elég nagy a csend.

Nekünk azt nem köll tunni, nekünk csak ikszelni köll.

2011. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
16 éves korig van a tankötelezettség én legutóbb így olvastam.
2011. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
bekerült, de attól még nem tilos.
2011. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A magzati élet védelme benne van.

De hogy ez mit jelent,majd akkor derül,ki ha a rávonatkozó sarkaltos törvényt megszavazzák. Ez lehet abortusztilalom is.

Küloönben is szinte minden passzusa ilyen semmit mondó. Csak akkor tudjuk meg,mit jelent,ha megalkotják hozzájuk a törvényeket,

2011. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem 18?
2011. ápr. 25. 20:46
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Az alkotmány biztosítja a magzat élethez való jogát a fogantatástól kezdve.

Ergo: abortusz tiltva lesz.

Illetve akkor engedélyezik, amikor az abortuszt tiltó országokban: a magzat súlyos rendellenessége, a terhesség veszélyezteti az anya életét, és netántán ha erőszakból fogant.


Már a 72 órás tabletta és a spirál használata is a megfogant és VÉDETT magzat megtapadását akadályozza meg.

Sztem lesz itt még tilos az is!


Aki szerint nem lesz tilos:

A magánnyugdíj-pénztárakkal is ezt csinálták: először arról volt szó, hogy garantálják a biztonságuk, aztán arról, hogy 14 havi befizetést kölcsönvesznek, de visszafizetik, ma ott tartunk, hogy ebből mentik meg a BKV-t meg a MÁV-ot.


Kb. ezért foglalták be az alkotmányba, hogy a gyereknek kötelessége eltartani a szüleit: szegény nyugdíjas ne haljon már éhen.

Azt nem írták bele, hogy lakáshitel/albérlet mellett, saját gyereket nevelve, a mindenkori minimálbérből ezt hogy oldja meg egy fiatal.


A módosításához egymás utáni két kormánynak kell 2/3-dal megszavazni, tehát kőbe vésték.


Hajrá Magyarország, csak a Fidesz!

2011. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az emberi méltóság sérthetetlen . Minden embernek joga van az élethez és az emberi

méltósághoz, a magzat életét a fogantatástól kezdve védelem illeti meg .

2011. ápr. 25. 21:00
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Akiknek egyáltalán felmerül a fejükben,hogy betiltsák az abortuszt azokkal egy életen keresztül fizettetném az árvaházi gyerekek eltartását.

Ostobaság,keresztény demokratizmus.Fújjj.


A 16 éves tankötelezettség meg a legf*szább!

Milyen jó lesz az a sok iskolázatlan fiatalkorú akik még ahhoz buták lesznek,hogy követ pakoljanak.

Mivel fogja őket foglalkoztatni az állam vagy akárki.

Majd mehetnek a Keleti pályaudvarra vigasztalni a lekésett utasokat,hogy jön a másik vonat.

Nevetséges.

2011. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Az emberölés a világ minden országában tilos.
2011. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!