Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a BKV ügyvédi felszólítást...

Ha a BKV ügyvédi felszólítást küld elmaradt bírságok befizetésére, még lehet részletfizetést kérni?

Figyelt kérdés
Télen 3x megbüntettek, mivel a diákbérlet mellé csak iskolalátogatási igazolásom volt. Most kijött az ügyvédi felszólítás, hogy 5 munkanapon belül fizessek be 73 500 Ft-ot, vagy perre viszik az ügyet, aminek a költségeit is én fizetem. Ebben az esetben tudok még kérni részletfizetést, ha nincs önálló keresetem, és egyetemi hallgató vagyok?
2011. júl. 2. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában megadják a részlet lehetőségét.
2011. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mért voltál olyan tök,hogy a saját nevedet mondtad be az ellenőrnek? én mindig aztmondom hogy nincs nálam semmilyen igazolvány és bemondok egy kamunevet. és igy még egyszer sem fizettem semmilyen büntetést. mostmár késő bánat,cseszheted
2011. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert előtte csomó ellenőr elfogadta az iskolalátogatásit, így gondoltam az is jó, szóval nyugodtan mutattam fel,és így már tudták, hogy van nálam valami ami igazolja a személyazonosságom.
2011. júl. 2. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
vágom. akkor jó pekhes vagy haver. ezt megszívtad. valahogy muszálylesz tejelned a bkv nak,ha nem akarsz nagy bajba kerűlni
2011. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de háromszor is?LoL
2011. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!