Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hívhat-e rendőrt a szomszéd...

Hívhat-e rendőrt a szomszéd néni ha az utcán labdázunk?

Figyelt kérdés

Falun az utcán játszottunk, labdáztunk, és a szomszédunk kihívta ránk a körzeti rendőrt. Előtte többször is kiabált velünk, pedig sosem maradtunk túl későig, ez az incidens is 6, fél 7 körül történt.

Megteheti-e ezt?


2011. júl. 16. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
igen, de szerintem a rendőr nagyívben leszarja, az öregek meg amugyis meg hülyülnek, és mindenen kiadnak, tisztelet a kivételnek.
2011. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem tehetné meg elvileg,különben is, mi köze hozzá?Ti viszont megtehetnétek, hogy mentőt hívtok hozzá, mondván, hogy agresszív, idegbeteg öregember inzultál titeket.Hátha segít rajta egy kis nyugtató.
2011. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A rendőr azt mondta most még semmi de legközelebb 100 000 forint büntetés mindenkinek aki rugdalja a labdát az utcán... De érdekes módon a faluban máshol senkinek nincs ilyen baja, mindenkit engednek játszani az utcán... Akinek meséltem mi volt, mind csodálkozott.
2011. júl. 16. 21:33
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Rendőrt az hív, aki akar. De az a 100000 HUF egy böszme nagy csúsztatás volt. Valószínűleg, azzal, hogy beparáztat titeket és nem fociztok ez után, a némber sem fogja zaklatni az egyszeri járőrt. Tudtommal semmi nem tiltja a futballozást az utcán.
2011. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Addig nem büntethet meg ameddig ne okoztok anyagi kárt a szomszéd vagy más ember tulajdonában, 8-9 óra után már illene abba hagyni csendháborítás miatt. Ezt a rendőr azért mondta mert csak befenyített titeket az öregnyanya előtt h megnyugodjon végre. Focizzatok csak nyugodtan ebből semmi baj nem lehet, ha ilyen hülye az öreg lány úgyis a diliházban fog kikötni, ha nincs senkije akkor unalmában ordítozik veletek.
2011. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
ha én odamennék és betörném a házának összes ablakát, tehet feljelentést ismeretlen tettes ellen, de soha a büdös életbe nem derülne ki hogy ki volt, a másik meg hogy a rendőrőd nem fognak ezzel foglalkozni tul sokat
2011. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán tartozik ide de ti nem Vámosszabadin vagytok véletlenül? Csak mert hallottam egy pont ugyanilyen storyt ami ott történt : )
2011. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen hívhat. És máskor ne labdázz utcán mert ezért le is csukhatnak!
2011. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az öreg néni vagyok. Ha legközelebb labdáztok, kijön értetek a Terror Elhárítási Központ (TEK), és életfogytiglant kaptok utcán való illegális labdázásért.
2011. júl. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha itt laktok, akkor részben igaza volt a rendőrnek:

[link]


Szerintem focizzatok nyugodtan, csak a szomszéd néni kertjébe át ne rúgjátok, mert vehettek egy új labdát.

2011. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!