Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Átvertek a vaterán! Tegyek...

Sner kérdése:

Átvertek a vaterán! Tegyek feljelentést?

Figyelt kérdés

Vettem a vaterán egy iphone3g-ét mert szinte újként volt hírdetve de amikor megkaptam egy leharcolt darabot kaptam az eladótól kértem is vissza a pénzem mivel nem ezt vásároltam de azt mondta hogy ő nem olyan állapotban adta fel amilyenbe én leírtam és így nem vásárolja vissza!

Sima postai küldeményként adta fel!


2011. júl. 26. 11:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"11:52: Ilyen Magyaroszágon is van, mégpedig 8 napon belül bármilyen ok nélkül kötelesen visszavenni. Viszont a Vaterán az ilyenekra nagy ívben b.asznak, úgymond..." ez nem így van - ez az internetes kereskedelemre vonatkozik, nem az aukciós oldalakra, ahol magánemberek adnak el


" hm, akkor gyönyörűen megkell fenyegetni a vaterát a fogyasztóvédelemmel, lehet még le is szopnak :D

" a vaterának baromira semmi köze nincs az ügylethez, a fogyasztóvédelemnek meg pláne

2011. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ja és max polgári peres eljárásban kérhetnél bármit - amit tehetsz, hogy negatívot adsz neki és jelzed a vatera felé
2011. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hogy lehetne ennyire balfékek a Magyar emberek,minden hülyeséget bevesznek,mert lusták elmenni érte! Biztosan sok a kidobott pénzük!

Bár az én Párom egyszer látott egy postást amint egy eldugott helyen "szortírozta" a küldeményeket és ami nem " tetszett" neki azt eldobta. Csak még akkor nem volt mobilunk és nem tudott azonnal beszólni! Azóta már útilaput kötöttek a postás lábára!

2013. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!