Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » T-mobil tartozás? (Kérdésed...

T-mobil tartozás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet, hogy 5000 Ft tartozásom van. Semmi konkrét nincs oda írva, de tavaly akartam igényelni egy új előfizetést, és mondták, hogy nem lehet, mert 5000 Ft visszakapcsolási díj tartozásom van. Akkor nem foglalkoztam vele. 2009 nyáron tiltották le a kártyát, kaptam levelet, hogy tartozásom van. Be is fizettem, de visszakapcsolást nem kértem, és nem is kapcsolták vissza. Akkor nem jogos a követelés, ugye? Meg már egyébként is elévült, nem? Se csekket, se levelet nem kaptam
2011. aug. 12. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Attol függ mit ismernek el, vidd be a csekket lehet letagadják, nálam is mindíg túlszámlázás volt !! Átmentem a DIGIRE
2011. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd be a bank informatikai rendszere által -pontosabban banki ügyintéző által- lepecsételt csekket,v agy azt a bizonylatot,ami részedről kétséget kizáró módon bizonyítja a befizetés tényének megtörténtét.Amíg ezt nem mutatod be,addig csak egymásra mutogattok a bankkal,de mivel ő a hivatalos szerv,te meg a "kisember",vagy neki lesz első körben igaza,vagy ha perre viszed,akkor évekig is elhúzódhat,és a perköltség messze több lehet,mint a tartozásod(az 5000 ft).Azt pedig a bíróság gondolkodás nélkül rád fogja verni,mint alperesre.
2011. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem azt akarják behajtani, amit már befizettem, hanem a visszakapcsolási díjat, amit nem kértem. Egy t-pontban fizettem be, konkrétan emlékszem, hogy megkérdezte a hölgy, hogy vissza szeretném-e kapcsoltatni, mert az +5000 Ft lenne. Mondtam, hogy nem.
2011. aug. 12. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!