Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hova fordulhatok ezzel a...

Hova fordulhatok ezzel a panaszommal?

Figyelt kérdés

BP 18. kerületbe járok középiskolába. A történelemtanárunk egyszerűen őrült. Megbuktatott, pedig egész évben tanultam az óráira (más tantárgyból tanulás nélkül is 4-es vagyok, nagyon jó a memóriám), minden feladatot tökéletesen elvégeztem, mégis mindenre 1-est, max 2-est adott.. Másoknak meg ny*lja a popsiját, a nagy semmire adott 4-est.

Szóval a lényeg, hogy megbuktatott. Nemsokára pótvizsga, és elkezdtem felvenni a kapcsolatot azokkal, akik tavaly nála pótvizsgáztak. Azt mondták, hogy velük is ezt csinálta, és a pótvizsgán az elején már kijelentette, hogy meg fog bukni, és nem is figyelt arra, amit mondott a gyerek.

A tanárnak nagy befolyása van a tanáriban és az igazgatónál, így kiröhögték azt a pár bukott gyereket az igazgatóiba.


Nem akarom ennyibe hagyni, mert elég szégyen 4,2-es átlaggal évet ismételni! A felesleges köröket nem akarom lefutni újra.. (igazgató)


16/L


2011. aug. 17. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel bizony sehová:)

Ha meg akar buktatni, meg is fog. :)

2011. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Csak én ezt nem akarom ennyibe hagyni, ráadásul jövőre is ő lesz a tanárom...


Sose voltam vele bunkó (bár ez alap), nem beszélek vissza, ha mondanak valamit, megcsinálom.. Tipikus stréber vagyok, és akkor ezt csinálja velem.. :S Sík ideg vagyok

2011. aug. 17. 16:00
 3/14 anonim ***** válasza:
annyit tehetsz hogy iskolát váltasz de ezzel a sóhivatalba
2011. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Félek, hogy nem fogadnának be másik suliba, de már ez is megfordult a fejemben... Ha nem megyek át a pótvizsgán, akkor bizony suliváltás lesz... De tenni akkor is akarok valamit...
2011. aug. 17. 16:01
 5/14 anonim válasza:
66%
Beszélj az osztályfőnököddel! Amúgy ha olyan jó lesz a feleleted akkor a tanári kar nem fogja hagyni, hogy csak úgy megbuktasson! Nem egyedül ő lesz bent a pótvizsgán, hanem több tanár egyszerre!
2011. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nagyon nagy befolyása van a tanári karban. A tavalyiak mesélték, hogy a másik 2 tanár, aki bent volt, ugyanúgy kiröhögte, mint a töritanár...


Az ofő is esélytelen, még le is hordott, hogy milyen lusta vagyok, hiába mondtam el neki mindent...

2011. aug. 17. 16:03
 7/14 anonim ***** válasza:
szegény sajnálom :( vannak ilyen hülye köcsögök nagyon nem bírhat téged amúgy van már kiszemelt iskolád?
2011. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs, igazából gondolni se nagyon akarok erre, sok barátom van ebből a suliból, na meg a többi tanár jól tanít, és közel is van..
2011. aug. 17. 16:06
 9/14 anonim ***** válasza:
és a szüleid nem mentek be beszélni ezzel a köcsöggel?
2011. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Felhívták az ofőmet 3x is. Először amikor látták, hogy milyen rosszul állok félévkor. Aztán utoljára személyesen beszéltek vele, akkor is ugyanazt mondta az ofő.. Hogy én egy nagyon lusta lány vagyok, és hogy ő ezzel nem tud mit csinálni...
2011. aug. 17. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!