Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kb.200. 000 Ft-al tartozom a...

Kb.200. 000 Ft-al tartozom a Munkaügyi Központnak. Nem mentem el az ő általuk indított tanfolyam vizsgájára. Mit tudnak kezdeni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 11:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Már figyelnek! Minden lépésedről tudnak! Mindjárt megáll a házad/lakásod/jurtád előtt egy fekete, sötétített üveges autó, kiszáll belőle pár kigyúrt, kopasz fazon, megkötöznek, kicsit megrugdosnak aztán bevágnak a csomagtartóba, majd egy sötét pincében találod magad a székhez kötözve. Ott majd aztán egyesével kihúzzák a fogaidat, a körmeidet fogóval letépik, a füledet lenyisszantják, az orrodat lefűrészelik, a bőrödre forró zsírt öntenek, majd részben dörzspapírral, részben késsel eltávolítják rólad, miközben valaki csípőfogóval éppen a szemhéjadat veszi kezelésbe. A procedúra pedig azzal zárul, hogy eltördelik az ujjaidat és az összes eltörhető csontodat, majd megkötözve kiéheztetett patkányok elé dobnak, akik már hónapok óta joghurton élnek.

Aztán majd megtanulod, hogy mi van ha nem fizetsz!

2011. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%
A ezzel a probléma, hogy azt a pénz tőlünk adófizetőktől loptad el. Én le is csuknálak.
2011. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:46


Én is komolyan vettem a tanfolyamot, csak közbe jött egy komoly munkalehetőség Japánba. Ez egy számgép. kezelő tanfolyam volt, nem hiszem hogy ezzel bárki is megváltja a világot. Egyik tanfolyamtársam se tudott elhelyezkedni vele. A másik, hogy el se érte a max létszámot a csoport. 8 fő minusszal indult. Nem hiszem, hogy bárki elől is elvettem volna a helyet. Egy összegbe fogom visszafizetni.


Utolsó: Inkább kezdj magaddal valamit, vagy nincsenek barátaid? -.-

2011. aug. 20. 13:56
 14/18 A kérdező kommentje:
Ja és okoskodásból nem kérek! A normális válaszolóknak meg köszi!
2011. aug. 20. 14:04
 15/18 anonim ***** válasza:
39%
Remélem leültetnek napi 5ezer ft-os áron.Sajnos az is a mi pénzünkön való élősködés,de megérdemelnéd.
2011. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyébként más tanfolyamról van ott szó.....

A számítógép kezelői tanfolyam ára kb 40ezer ft....

4. SZÁMÍTÓGÉPKEZELŐI OKJ.-S TANFOLYAM


Tananyaga MKM. által szabályozott !

Hivatalos szakmai végzettséget ad


TANFOLYAMI ÓRAKERET 200 ÓRA

TANFOLYAM IDŐTARTAMA 12 hét

TANFOLYAMI DÍJ 40.000 Ft/ fő

LÉTSZÁM MINIMUM 10 fő

2011. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
39%

atyaég mennyi okoskodó hulladék..milyen élősködés? amit az állam ellop nap mint nap..több milliárddal nő naponta az adósság..no meg a sok börtön tele cigánnyal..ezt a 200 eFt-ot lazán lenyúlja az önkormányzat.. miről beszéltek??? Tanulatlan ostobák!!!! Sok felkapaszkodott okostojás -.-


A kérdezőnek pedig: Majd ha lesz bejelentett kereseted, akkor x%-ban fogják tőled vonni. Kamat elenyésző!

2011. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 makkjános válasza:
100%
Körbeveszik a házad, és lesből tüzelnek rád, esetleg beleállítanak a fejedbe egy rotációs kapát
2011. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!