Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan fog dönteni az Alkotmán...

Hogyan fog dönteni az Alkotmánybíróság a magánnyugdíjpénztárak ügyében?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Miért nem alkotmányos?

Ha megtudod fogalmazni és ennek ellenére ők nem gondolják majd annak, akkor láthatod, hol van itt népuralom és mennyire sz.. ez a rendszer. Vagy pedig te vagy ostoba, aki mindig hőbörög és az ilyenek miatt nem lesz soha nyugalom.

Egyébként ne érts félre, ezt ne vedd magadra, áltlaánosan írtam. Néhány hozzászólásod alapján szimpatikus vagy. De ez semmit nem jelent.

2011. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel őket is "nyomja" a Fidesz, nem fognak ellenük dönteni.
2011. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első... attól, hogy a kormány úgy döntött, ahogy döntött, még nem biztos, hogy alkotmányos.


[link]


Egyébként szvsz megvárják, hogy atombiztos legyen a kormánypárti többség, és addig húzzák, míg a Fidesz javára nem döntenek. Ekkora blamázst nem fognak megengedni maguknak.

2011. aug. 31. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha már mondjuk Balsai István se állna ki a pár hónapja általa megszavazott és támogatott törvények mellett alkotmánybíróként, meg ha a kőkemény fideszes többség se lenne elég ahhoz, hogy átengedjék ezt a FIDESZ szempontjából zászlóshajónak számító törvényt, akkor az már a vég kezdetét jelentené Orbán számára. Azt hiszem, itt még nem tartunk.
2011. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Mást nagyon nem dönthet, hisz már elköltötték úgy tudom. Majd ráhúzzák, hogy mindenkinek névreszólóan vezetik az áthozottat továbbra is valahogy és rendben lesz. De ha már elköltötték ezt hogyyn lehet, azt se tudom.
2011. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként lehet úgy alakítják a dolgokat, hogy ha másik párt fog nyerni, akkor mindent rájuk lehessen majd kenni.
2011. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy eltörlik azt, hogy az általam befizetett összegből én nem látok viszont semmit. Vagy utalják át az általam befizetett teljes összeget a mnyp-amnak, vagy kapjak állami nyugdíjat a befizetett összegért.


(Megelőzendő a későbbi kérdéseket: mynp-ban maradtam, mert az tűnt biztosabbnak, és reménykedtem abban, hogy az alkotmánybíróság elhasaltatja a törvényt, vagy valamelyik későbbi kormány helyrehozza ezt a visszásságot)

2011. szept. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!