Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy közösségi fórumra csupán...

Egy közösségi fórumra csupán jóindulatból kiraktam egy beszkennelt angol könyvet, és ma azt láttam, hogy más kitette egy másik topikban mint saját feltöltését! Ez jogos?

Figyelt kérdés
Nincs semmi bajom vele, ha másnak is tetszik, és kirakja olvasó közösségi oldalakon, vagy máshol, csak ne írja oda, hogy ezt ő töltötte fel, mikor én szkenneltem napokon át....:(
2011. szept. 2. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Hát írj az oldra, hogy a tiéd.

Nehogy már egy láma elvegye előled a sikert.

2011. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Miért? Te írtad a könyvet?
2011. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

milyen láma? milyen sikert?


csak nem tetszik, mert hazugság, és én sem teszem ki másét és írom oda hogy saját feltöltés, mert nem vagyok hazug!!!

2011. szept. 2. 16:25
 4/8 Vree ***** válasza:

Szerintem legjobb ha mindjárt feltünteted a nevedet és a címedet is és írsz a könyv kiadójának hogy védje meg a szerzői jogaidat.


Viccen kívül, írj a topikba vagy a fórum működtetőjének ha zavar.

2011. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem azzal van a bajom, hogy ő is kirakta... nyugodtan, sőt örülök neki hogy örül hogy tetszik neki is


csak ne írja oda, hogy saját feltöltése, mert én sem írom oda a más feltöltésére hogy ezt én digitalizáltam.

2011. szept. 2. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Őőőőőő, szerintem azt az angolkönyvet nem tölthetted volna fel legálisan, szóval nem értem a felháborodásodat, te meg a szerző(k) jogát sértetted meg.
2011. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pff bagoly mondja verébnek :DDD
2011. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sharing is caring :)


Ne foglalkozz vele, az a lényeg, hogy te jót tettél :)

2011. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!