Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Segítség. Mennyi az esély...

Segítség. Mennyi az esély arra, hogy lesz "utóíze"?

Figyelt kérdés
Tegnap este az utcán jöttem haza, és két cigány belém kötött. Először csak kóstolgattak, ám egyszer csak az egyik meglendítette az öklét az arcom irányába. Innen kezdve eszméltem, és boxerrel akkorát ütöttem mindkettőnek a térdére, hogy nagyot ordítva ott rogytak össze. Gyorsan eljöttem onnan. Mennyi az esélye hogy keresni fognak engem akár a rendőrök, akár ezek a cigányok? Csak mert a sötétben nem láttuk egymást tisztán - szerencsére.
2011. szept. 21. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a cigányok lapítani fognak,ha esetleg szólnának a rendőrségen(amire igen kicsi az esély) a rendőrök nem vennék komolyan két cigány szavát,- ha beléd kötöttek akkor nem a normálisabb ,,félékből'' való. Egyébként pesti vagy, vagy vidéken történt?
2011. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem négylábú boxerrel közlekedj inkább.Akkor csak a boxer szájában marad esetleg utóíz, ha újra hasonló helyzetbe kerülnél.
2011. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Miskolci vagyok. De az már csak komoly ha esetleg eltörtem a térdüket, nem?


2. válaszoló: sajnos volt egy kutyám (nem boxer, pit bull fajta), de megmérgezték :(

2011. szept. 21. 20:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem össz-vissz annyi van most, hogy ne felejtsd otthon többet soha a boxert, mert nagyobb esély van arra, hogy ismét szükség lesz rá, de a rendőrök... Ritka és érdekes dolog az, amikor a betörő megy a rendőrségre, hogy a kirabolni kívánt ház tulaja jól helyben hagyta (no persze ez most csak hasonlat).
2011. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de én attól félek pont, hogy bemennek azzal a váddal hogy csak úgy megtámadtam őket. Ismerjük a rendőröket, elhinnék. Bezzeg ha én mondanám ezt...........
2011. szept. 21. 20:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ilyen. Ezek általában (nem jó az általánosítás de szerintem velük megbocsátható..) nem az a típus, akik amúgy olyan jóban vannak sünékkel, hogy csak úgy oda menjenek.
2011. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem láttak, így mázlid volt, és talán megúszod az egészet. Bár arra figyelj, hogy mindig legyen nálad önvédelmi eszköz, márcsak azért is, mert most jól jött.
2011. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Ezt most nem értem. Lehúztad az alsógatyád, és azzal sóztál a térdükre? Mi fájt azon annyira, hogy ordítoztak?
2011. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt most nem értem. Lehúztad az alsógatyád, és azzal sóztál a térdükre? Mi fájt azon annyira, hogy ordítoztak?"


Itt olvashatjuk a "próbáltam vicces lenni, de nem sikerült" hozzászólást.

2011. szept. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szóva te voltál

meg lesze keresve

2011. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!