Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi fizetés mellett merjük...

Mennyi fizetés mellett merjük bevállalni az első babát? Szülői segítség lenne, de nem pénzbeli.

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 08:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk 190 ezer körüli a bevételünk havonta ,ebből 30 hitel.Az éhhalál szélén állunk.Férjem 110 ezret keres ,nekem 67-70 körül van a gyed+ családi.Jövőre már csak gyes lesz,ami huszonpár ezer,na akkor nem tudom mi lesz:(.Nincs hova visszamennem,dolgozni ,mert terhesség alatt megszünt a cég ahol dolgoztam.
2011. júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettöl függ,hanem h mennyi a kiadásotok.

Mert relativ kevés fizuval és adosságmentesen lehet vállalni,mig hiába keres valaki százezreket ha az egész elmegy szinte a kiadásokra.

2011. júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mekkora az igényetek.

Mi jelenleg ketten kb. 260-at keresünk, hitel nincs, viszont télen a ház fűtésköltsége nem két forint.

Sokan mondják, vállalhattunk volna már jóval hamarabb is, de nekem szempont volt,hogy ne kelljen aggódni semmiért. Ne legyen az,hogy ha megkívánok majd egy fagyit, akkor ne vehessem meg. Vagy,hogy ne végeztessek el valami olyan vizsgálatot a terhességem alatt, ami fizetős.

2011. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Nekünk kb. 120 e a netto bevételünk. Közepes házunk van közepes rezsivel. Hitelünk nincs.

Ez elég lenne?

2011. júl. 25. 09:02
 5/31 anonim ***** válasza:

Ketten jelenleg 320-at keresünk. Hitel nincs viszont lakás se. Szüleimnél lakunk. A ház nem kicsi, de így azért mégis gondolkodunk rajta. Nálam is fontos, hogy ne kelljen lemondani apróbb dolgokról. Valamelyest maradjon némi anyagi biztonságunk. Ja és ki tudja mit hoz az idei tél. Így mi is csak gondolkodunk rajta, hogy is lenne a legjobb.


Mindig azzal biztatom magam, hogy ennél kevesebből, ennél rosszabb körülmények közé is mernek babát vállalni egyesek, akkor én miért ne?

sajnos nagyon félek a holnaptól, azért.

2011. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

De akkor lenne 120 a bevételetek ha Te eljönnél gydre,gyesre?Vagy msot annyi?


Egyébként szerintem nem elég:(

Mert pl. most mi úgy jártunk,hogy beteg lett a gyerek,és 13 ezer volt csak a gyógyszer+2 csomag pelus 6700.És ez csak egy sima lázas,fosós vírus volt!

Szóval normál hónapban lehet elég,bár nagyon szűkösen,de ha valami van akkor tuti nem jösztök ki belőle.

2011. júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
az kicsit kevés.ez a tiszta bevétel?rezsi ,ilyesmi ebböl nem jön le?mert ugy elég lenne,de ha ebböl még lejön mindenféle,akkor kevés.(nálunk 80+100 volt kb,és voltak rendszeres pluszmunkák)
2011. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Most ennyi.

Akkor sose lesz baba... :(

2011. júl. 25. 09:09
 9/31 A kérdező kommentje:
Ez a nyers bevétel.
2011. júl. 25. 09:09
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
ma 09:03 vagyok! Látod, erről van szó, hogy ha nem kockáztatsz akkor sose lesz baba. Én is ezzel tömöm magam. ha 1 milla lenne a bevételetek havonta akkor is történhet valami, miután bevállaltátok a babát. Semmi se biztos. Illetőleg biztos vannak, akik ennyinek is nagyon örülnének mint ami nektek van.
2011. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!