Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ittas vezetés 200. 000Ft...

Ittas vezetés 200. 000Ft Büntetés?

Figyelt kérdés
ismerősöm 0.38-0.44 ezered alkoholt mutatot neki a légiszonda és ki küldtek 200.000ft os büntetést kérdésem lehet e enyhíteni a büntetést ? esetleg jogosítványt bevonni egy időre ?
2011. okt. 5. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6%
Ilyen elenyésző mennyiséget nem is volna szabad büntetni.
2011. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
14%
Én 10 éve vezetek piásan elég komoly szinten!! soha semmi bajom nem volt még 15 évesen már vezettem rendörök elöl mindig leléptem...
2011. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 doboszoli ***** válasza:
Addig jár a korsó a kútra, míg valaki meg nem dugja a vízhordó lányt...
2011. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy rendkívül ökör törvény. Remélem mihamarabb eltörlik. Ennyi alkoholszinttel a legtöbb országban még vezethetsz.
2012. ápr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
azabaj azzal ha meghatároznak egy adott alkoholszintet h eddig lehet vezetni ettől nem h az alkohol mindenkire máshogy hat...ha a 120kilos ember leül a haverjaival egy sörre a haverja meg adott esetbe nem evett semmit egész nap akkor az egyiket akár eyg sör is kiüti a másiknak meg egy rekesztől se lenne annyi h ne vezethessen...innentől kezdve meg megint az lenne h de biztosur hát éncsak egy sört ittam...aki iszik ne vezessen és kész. ha van pénzed piára akkor legyen taxira vagy buszra is haza...vagy menj olyan társasággal akinél valaki nem iszik aztmeg lehet scerélgetni...mi igy járunk bulizni...és valahogy ki lehet ám birni h almalevet meg ásványvizet igyál...csak ép ész kéne hozzá
2012. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!