Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezt megteheti a tanár?

Ezt megteheti a tanár?

Figyelt kérdés
A következő történt: kikapcsolva leraktam a telefonom az asztalra. A tanár odajot és kérdés nélkül elvette, énmeg kivettem a kezéből. Megfogta a kezem és aztmondta h én engedjem el a kezét. Erre megfenyegetett h feljelent és fegyelmit kapok. Ezt megteheti?
2011. nov. 10. 13:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Ezt megteheti a diák?
2011. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

A telefon nem az órára való. Semmi keresnivalója az asztalon. Igen, elveheti, majd óra vagy tanítás végén vissza adja.

Te viszont nem veheted ki a kezéből!

2011. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Nem vehetted volna ki a kezéből,legnagyobb pofátlanság. Ha becsengetésre,mire beér a tanár,és neked a telefonod még mindig az asztalon van,ami ugye nem is lehetne kint,mert táskában kell lennie,akkor ő neki a legnagyobb joga van azt elvenni!


Just sayin'

2011. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
telefont általában nem szabad elővenni jobb iskolákban. ha te ennek ellenére kitetted a padra a tanár pedig elvette te pedig megpróbáltad kivenni a kezéből akkor igenis kaphatsz fegyelmit és meg is érdemled. már jóhogy nem a diák diktál.
2011. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen, elég nagy baj, hogy eleve már feltetted ezt a kérdést. A tanár tekintélye 20 évvel ezelőtt még megkérdőjelezhetetlen volt. Most meg már lassan a diák dirigál. Mert ha megver, megszégyenít, vagy ok nélkül ad rossz jegyet, értem, hogy fel vagy háborodva. De egy telefon miatt? Elő se vedd az órán. Remélem anyád jól helyrerakja az agyad.
2011. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Kivenni nem vehetted volna a kezéből, de elég parasztság volt a részéről, hogy ki volt kapcsolva, mégis elvette.
2011. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Én szemrebbenés nélkül fejberúgtalak volna és akkor nincs vita.
2011. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

A tanárok 90%a se..fej,de a 10%a jófej.

Az a baj,hogy azt a 10%ot kiveszik,és berakják napközibe,mert állítólag nem tud fegyelmet csinálni.

Tehát amelyik tanár órát akar tartani,és nem napközis lenni,annak kö.sögnek kell lenni.

2011. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

ma 17:00


Ez elég hülye megközelítés.

2011. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Telefonnak a zsebedben vagy táskádban a helye. Én a tanár helyében jól megküldtelek volna téged, amiért megfogtad a kezét.
2011. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!