Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikortól lesz szükséges két...

Mikortól lesz szükséges két emelt szintű és egy természettudományi érettségi a továbbtanuláshoz?

Figyelt kérdés

Az idén tavasszal érettségizőknek még nem kell?


Tudna valaki linkelni erről szóló cikket?


2012. jan. 14. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Akik idén érettségiznek azoknak csak 1 emelt kell azt hiszem.

Akik 2013ban azoknak kell 2 érettségi úgy tudom.

A term.tud.-osat is szerették volna 2013tól bevezetni de az nem tudom hogy sikerült-e végül? Vagy ha igen mikortól?

De az se fog rátok vonatkozni.

2012. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én 2013-ban fogok érettségizni és remélem, hogy a természettudományi érettségi még nem lesz kötelező mivel én a szakmai tárgyból szeretnék azzal többre mennék.
2012. jan. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es abból is bírsz mert a választótt megmarad csak +1 tárgyból kell/fizika kémia biosz/

és ha ig. lesz olyan jó fej akkor a szakközepeseknek hagyja hogy azt felváltsák szakmaival... /én is ebbe reménykedek hogy ne legy ha igen fellehessen váltani de az attól függ hogy mennyire jófej ig. is/

2012. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekünk a biológia tanárom azt mondta, hogy természettudományi érettségi nem kell csak az évvégi jegy olyan természettudományi tantárgynak amit legalább 2 évig tanultál.
2012. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
minek ír olyan, akinek fogalma sincs az egészről? pl 1.????
2012. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!